fbpx

Sıkca sorulan sorular

Aklındaki büün soruları burdan alabilirsin..

Rahat Depo Nedir

RahatDepo, tüm depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan, sigortalı bir depolama hizmetidir..

Nakliye ücretlerimiz nedir ?

https://www.rahatdepo.com/nakliye-fiyatlari sipariş adımlarından nakliye ücretilerimizi öğrenebilirsiniz..

Depoya neler sığar ?

Palet Üstü Depo: Derinlik 0.80 m x Yükseklik 1,6m x Genişlik 1.2m Sık kullanmadığınız eşyalarınız, spor malzemelerinizi, çocuklarınızın oyuncaklarını, bavullarınızı, kullanmadığınız ama aynı zamanda da atamadığınız dekorasyon ve mutfak malzemelerinizi,kışlık lastiklerinizi ve hatta sezonluk kıyafetlerinizi saklayabilirsiniz.

Mobil depo : Derinlik 2.04 m x Yükseklik 2.04 m x Genişlik 1.37 m Koli, valiz, yatak, çamaşır makinesi veya demonte mobilyalarınızı saklayabilirsiniz.

Sabit Depo: Derinlik 6.00 m x Yükseklik 2.60 m x Genişlik 2.40 m 20 Feet’lik gemi konteynerı ve zemin ölçüleri 220 cm* 600 cm, yükseklik 220 cm’dir. İç hacmi 37 m3 ‘dür. Bu Sabit Depoların anahtarları her daim kiracı da kalmaktadır. Sabit Depolar tamamen kapalı olan RahatDepo.com’nin içindedir.

Eşyalarımı paketlemek için malzeme talep edebilir miyim?

Daha sağlıklı depolama yapabilmek ve eşyalarınızı en iyi biçimde koruyabilmek için kolilere, köpüklere ve yardımcı ambalaj malzemelerine ihtiyacınız olabilir.
Bu ihtiyaçlarınızı http://www.rahadepo.com üzerinden online olarak belirleyip veya firmamıza bildirerek satın alabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapacağım?

İster peşin ister taksitli ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirisiniz.Sitemiz üzerinden kredi kartınız ile ödemelerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Ödememde gecikme olursa ne olur?
1. Ödemenizde herhangi bir gecikme olursa, ilk olarak muhasebemiz tarafından size sözlü yada yazılı bir bilgilendirme yapılır.
2. Eğer ödemeniz 60 gün gecikirse, takip için dosyanız hukuki işlemler bölümüne iletilir.
3. Eğer ödemeniz bu uyarılara rağmen yapılmaz ise, 90 gün içerisinde yasal takip işlemleri başlatılır.

RahatDepo.com eşya depolama hizmeti nasıl çalışıyor?


İnternetten veya telefon ile siparişinizi oluşturuyorsunuz, tercihinize göre karşılıklı randevu tarihi belirleniyor, randevu tarihinde deponuzu kapınıza getirip eşyaları paketleyip tümünü depolarınızın içine yüklüyoruz, kapısını kilitleyip anahtarını size veriyoruz, depomuza götürüp güvenli alanlarımızda saklıyoruz ve istediğiniz zaman geri çağırıp eşyalarınızı teslim alabiliyorsunuz.

Eşyalarımı kendim getirebilir miyim? - geri teslim alabilir miyim?

Tabiki! Dilediğiniz zaman websitemizden veya 0216 573 42 32 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak randevu alıp eşyalarınızı getirebilir veya eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Copyright © 2020 RahatDepo Şirketin Bütün Hakları Saklıdır