fbpx

Nakliye Fiyatları

Nakliye Fiyatları , nakliye hizmetleri ile eşyalarınızı güvenli ve temiz bir şekilde taşımaktadır. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet ile birlikte eşyalarınızı en kısa sürede ve en hızlı şekilde taşırız. İşlem boyunca eşyalarınızın güvenliğini sağlarız ve onlara hasar vermeden taşırız.

Nakliye fiyatlarını belirleyen ve fiyatların değişmesinde etkin rol oynayan bazı unsurlar vardır. Ancak yine de firmamız bu hizmetlerin hepsinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Sizler de bu uygun fiyatlı hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatları etkileyen unsurlar şunlardır:

Not : Listede verilen fiyatlar depolama işlemi alan müşteriler için geçerlidir. Nakliye ücretleri standart 1+1 / 2+1 / 3+1 4+1 hesaplanıyor. fiyat değişikliği eşya çokluğuna ve yol durumuna göre değişir. 

Rahat Depo Hakkımızda Bilgiler

Küçük Nakliye

600

 • Profesyonel Taşımacılık
 • Paketleme Hizmeti
 • Nakliye Uzmanıyla Taşın
 • Hijyenik ve Kaliteli Malzemeler
 • Konforlu Taşıma Araçları
 • 7/24 İletişim ve Destek
Rahat Depo Hakkımızda Bilgiler

1+1 Ev Nakliyesi

1150

 • Profesyonel Taşımacılık
 • Paketleme Hizmeti
 • Nakliye Uzmanıyla Taşın
 • Hijyenik ve Kaliteli Malzemeler
 • Konforlu Taşıma Araçları
 • 7/24 İletişim ve Destek
Rahat Depo Hakkımızda Bilgiler

2+1 Ev Nakliyesi

1300

 • Profesyonel Taşımacılık
 • Paketleme Hizmeti
 • Nakliye Uzmanıyla Taşın
 • Hijyenik ve Kaliteli Malzemeler
 • Konforlu Taşıma Araçları
 • 7/24 İletişim ve Destek
Rahat Depo Hakkımızda Bilgiler

3+1 Ev Nakliyesi

1500

 • Profesyonel Taşımacılık
 • Paketleme Hizmeti
 • Nakliye Uzmanıyla Taşın
 • Hijyenik ve Kaliteli Malzemeler
 • Konforlu Taşıma Araçları
 • 7/24 İletişim ve Destek

Depolanacak Eşya Nakliyesi

Eşyaların miktarı nakliye fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar arasındadır. Çünkü eşyalara uygun bir araç kullanılacak ve eşyaların miktarına uygun olacak sayıda çalışan getirilecektir. Rahat Depo Şirketi, bu anlamda en profesyonel nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Uygun fiyatlı nakliye hizmetlerinde fiyatları değiştiren unsurların başında yer alan eşya miktarını belirtmeniz oldukça önemlidir.

Çünkü hizmetimizin içeriği de buna uygun olarak değişecek ve sizlere daha fazla fayda sağlayan bir hal alacaktır. Eşyaların nakliyesinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için eşya miktarına uygun sayıda çalışan gelmesi gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir sorun yaşamamak adına eşya miktarına uygun bir araç kullanılmalı ve tüm eşyaların araca kolaylıkla sığabilmesi gerekmektedir. Bu hem eşyalarınızın hızlı taşınması hem de güvenliği için oldukça önemlidir.

depolanacak eşya paketlemesi Depolanacak Eşya Paketlemesi

Eşyalarınızı kendiniz paketlediğiniz takdirde bu hizmetten yararlanmazsınız. Fakat profesyonel ve tecrübeli ekibimiz eşya sayınıza ve eşya boyutlarınıza uygun paketleme malzemeleri ile gelirler. Bu da eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde paketlenmesini ve taşınmasını sağlamaktadır. Bu yüzden paketleme ve paketlemede kullanılan malzemeler de nakliye fiyatlarını etkileyen önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Rahat Depo Şirketi, paketleme konusunda en kaliteli malzemeleri kullanır ve en hızlı şekilde eşyalarınızı olduğu yerde paketler ve olduğu gibi yerleştirir. En profesyonel şekillerde paketleme hizmetleri de ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Paketleme işlemi, eşyaların güvenliği ve kalitesi için oldukça gerekli bir adımdır. Bu yüzden son derece önemli olmaktadır.

Ağır Eşyalar / Araç ile Taşınamayacak Eşyalar

Piyano ve piyano gibi ağır eşyalar araçlar ile taşınamamaktadır. Bu eşyaların taşınması için vinç gibi araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu da fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple bu tarz büyük eşyalar nakliye firmasını çağırmadan önce bildirilmeli ve buna uygun bir planlama yapılması sağlanmalıdır.

Bu ağır eşyalar da diğer tüm eşyalar gibi Rahat Depo Şirketi tarafından güvenle ve hızlı bir şekilde nakliye edilmektedir. Bu eşyaların miktarı gibi büyüklüğü de fiyatları etkilemektedir. Ancak en uygun fiyatlar ile bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Eşyaların Alınacağı Yerin Uzaklığı

Nakliye hizmetlerinde fiyatları belirleyen bir diğer önemli unsur ise mesafedir. Eşyaların nereden nereye taşınacağı fiyatları belirlemede büyük önem taşımaktadır. Mesafe eşyalara uygun bir planlama yapmayı sağlamaktadır. Uzun mesafeye taşınan eşyalar için aracın yakıtı, işçilerin yolculuğu ve eşyaların kaç saat boyunca taşınacağı da büyük önem taşımaktadır ve tüm bu unsurları etkileyen de mesafedir.

Nakliye hizmeti talep etmeden önce eşyanın miktarı, paket durumu ve ağır eşyaların olup olmadığı belirtildikten sonra eşyaların nereden nereye gideceği de belirtilmelidir. Ayrıca Rahat Depo Şirketi bu anlamda en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmetleri sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınızı hızlı bir şekilde en kısa sürede güvenli ve kaliteli hizmetlerimiz ile birlikte nakliye edebilirsiniz. Oldukça güvenli ve müşteri memnuniyetine odaklı bir şekilde çalışan sistemimiz ile birlikte sizler de en uygun fiyatlar ile nakliye hizmetlerimizden ihtiyaç duyduğunuz her an yararlanabilirsiniz.

Nakliye fiyatları

Ev Taşıma İşleri Nasıl Yapılır

Ev Taşıma Hizmeti özel nakliyat araçları ile eşyanızı hiçbir zarar görmeden istediğiniz yere kaliteli hizmet çerçevesinde taşımaktadır. Paketlenmekte olan eşyalar içerisinde kırılacak eşya var ise ayrı bir şekilde yerleştirilir ve özel olarak paketleme yapıldıktan sonra koruyucu ile güvene alınır.

Evden Eve Nakliyat Firmasının Verdiği Hizmetler Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma işlemini kendiniz yapmaya kalkıştığında hem eşyalarınız zarar görebilir hem de büyük bir zaman kaybı yaşarsınız. Ev taşıma işleminizde nakliyat firmaları tarafından hizmet aldığınız zaman bu zorlukların hiç birini yaşamazsınız ve eşyalarınız işinde uzman kişiler tarafından sökülür, paketlenir, taşınır ve yerine ulaştığında istediğiniz yere monte edilir.

Nakliyat şirketleri gerekli eşyaları taşımakla ve eşyaları gideceği yere ulaştırmakla işini sonlandırmaz. Zarar görmemesi için paketlenen eşyalar tek tek ambalajlarından çıkartılarak monte edilmesi gereken ürünler var ise monte edilir. Eşyalar yerine yerleştirilir ve başka bir istek veya talebiniz yok ise hizmet o şekilde sonlandırılır.

Nakliyat Firmalarının Kişiye Sağladığı Avantajlar www.ulutasnakliye.com web adresinden 7/24 bilgi alabilirsiniz. Nakliyat firmalarını tercih etmenin pek çok avantajı ve sağlamış olduğu pek çok kolaylıklar vardır. Bunlardan bazıları.

Firmalar yapmış olduğu eşya sigortası ile taşınma esnasında eşyanın hasar görmesi durumunda müşteriye para iadesi garantisi vermektedir.- Eşya taşımak ile zaman kaybı yaşamanızı önler ve 1 gün gibi kısa bir sürede taşınma işleminizi tamamlar.

Nakliyat firması işinde uzman olduğu için eşyalara zarar vermeden taşır.- Siz evde olmasanız dahi siz dışarıdaki işlerinizi hallederken firma elemanları sizin vermiş olduğunuz talimatlar doğrultusunda evinizi istediğiniz düzende yerleştirir ve teslim eder. Kaynak: İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Ev Taşıma Sıkça Sorulan Sorular

Ev taşıma fiyatları ne kadardır?

ev taşıma evinizin kaç odadan oluşuna bina kat durumlarına göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis taşımacılığı yapıyor musunuz?

İstanbul merkezinde ofis taşımacılığı yapan firmamız yüksek katlı binalar içerinde ofislerin zamanla yer değişmesinde büyük etki sağlamaktayız. Ofis Taşımacılığı yaparken ekspertiz hizmeti yapmaktayız.

Parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Şirketimiz bünyesinde her koşullara uygun araçlarımız mevcuttur. Küçük yada büyük parça eşyalarınızı sabah 8 aksam 10 arası taşıma sağlamaktayız.

Evden eve nakliye yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Güvenilir bir şirket önceden gelip ekspertiz yapalım der sıradan bir firma 1 dakikalık bir konuşmada halk tabiri ile kaba taslak fiyat vermektedir. Kurumsal bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız şirketin güvenirlik derecesine incelemeniz gerekmektedir. Google arama motorlarında en üst seviyede güvenilmeyen bir siteye kesinlikle google müsemma göstermemektedir.