fbpx

Koli Depolama

Koli depolama

Koli depolama hizmeti veren Rahat Depo Şirketi hemen hepimizin evinde bazen fazlalık olan ama bir gün ihtiyacımızın olacağını düşündüğümüz atmaya veya satmaya kıyamadığımız eşyalarımız vardır. En büyük sorunlardan birisi bu eşyaların ne şekilde depolanacağı olmaktadır. Bazen sıradan bir depo kiralayıp koymayı düşünürüz eşyaları ancak bu sefer de taşıma problemi ortaya çıkar. Kiralanan depolar daha maliyetli olabilir, güvelik açısından sorun yaşanabilir.

Evimizin bir bölümünü bu eşyalar için ayırsak bu sefer de evimizde istenilen konfor alanını sağlayamayabiliriz. Aslında bunların hiçbirine gerek kalmadan rahat depo şirketi tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Depolamak istediğiniz eşyalarınızı özenle paketleyip güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz. Üstelik bu işlem son derece uygun fiyatlarda yapılmaktadır. Siz de hem eşyalarınız zarar görmesin hem de depolama işlemi bütçenizi aşmasın istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Koli Depolama Nasıl Taşınıyor ve Depolanır ?

Peki bu kaliteli ve güvenli hizmet nasıl verilmektedir? Depolanacak eşyalar nereden ve nasıl taşınmaktadır? Depolanmasını istenilen eşyaların olduğu yere özenli ve güvenli ekip çalışanları geliyor ve paketleme işlemini gerçekleştiriyor. Son teknoloji ekipmanlarla eşyalarınız özenle paketleniyor. Demonte edilmesi gereken eşyalar varsa demonte ediliyor. Kırılma ihtimali olan eşyalar varsa en hassas şekilde paketleniyor. Nakliye işlemi firma tarafından gerçekleştiriliyor.

Eşyaların en hijyenik koşullarda taşınması sağlanıyor. Depolama işleminde en önemli şey paketleme işlemidir. Paketleme işleminin yanı sıra bir şeylerin kaybolma riski de vardır. Şirketimiz 7/24 kamera sistemiyle izleniyor ve kaybolma gibi riskleri ortadan kaldırıyor. Depolamak isteyecek kadar değerli gördüğümüz eşyaların zarar görmesini hiç kimse istemez ve bu işlemi de en güvenli şekilde yapmak herkesin en doğal hakkıdır.

İstanbul koli depolama

Eşya Depolama Depolar

  • Mini Depo; boyutları uzunluk, yükseklik ve genişlik olarak 1 metre kadardır. İçinde 1 metreküp eşya depolanabilir.
  • Ultra Depo; boyutları uzunluk 2,30 metre, genişlik 1,8 metre, iç yükseklik 2 metredir. İçinde 9 metreküp eşya depolanabilir
  • Maksi Depo; boyutları uzunluk 2 metre, genişlik 1 metre, iç yükseklik 1.8 metredir. İçinde 5 metreküp eşya depolanabilir.
  • Mega Depo; 15 metreküp olarak ihtiyaca yönelik büyüklüklerde saklama alanı tercih etme şansınız vardır.

Kişiye özel olarak depolanan eşyalar istenilen büyüklükteki depolarda güvenle taşınıyor ve saklanıyor. Deponun anahtarı müşteriye teslim ediliyor. Anlaşılan, müşterinin talep ettiği süre boyunca eşyalar en hijyenik ve güvenli şekilde özenle rahat depo şirketi tarafından saklanıyor. Depolama süresi dolduğunda ya da sizin depolama ihtiyacınızın son bulduğu zamanda eşyalarınız aynı güvenlik koşullarıyla talep ettiğiniz yere taşınıyor. Aynı özen ve hassasiyetle tüm eşyalar sizin tercih ettiğiniz yere teslim ediliyor.

Depolama ve Nakliye Süreci

Nakliye süreci kişiden kişiye farklılık gösterse de yapılan işlem standarttır. Öncelikle depolanacak eşya başvurusu kabul edildikten sonra taşınacak olan eşyaların ne olduğu ve ne boyutta olduğu öğrenilir. Eşyaların teslim alınacağı adres teyit edilir, istenilen gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleştirilir. Hassas, kırılacak eşyalar tespit edilir ve işaretlenir. Tüm eşyalar paketlendikten sonra depoya getirilir. Aynı özen ve hassasiyetle depoya yerleştirilir. Depo hizmeti kullanmayıp sadece nakliye hizmetinden. yararlanmak istenilirse aynı şekilde eşyalar toplanır ve taşınmasını istenilen yere özenle taşınır ve yerleştirilir. Nakliye işlemi en az 4 kişi olmak üzere taşınacak eşyanın fazlalığına göre değişiklik gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir