Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
RahatDepo

İstanbul Depolama Firması

İstanbul ev depolama firması

İstanbul depolama sizlere güvenli bir depolama hizmeti veriyor.Eşyalarınızı depolarımızda istediğiniz tarihlere kadar güvenle muhafaza ediyoruz.Eşyalarınız depolarımızda hiçbir hasar görmeden saklanıyor.Fazla eşyalarınızı evinizde tutmanıza artık gerek yok.Depolarımız depolama standartlarına uygun, temiz, ferah ve güvenlidir.Eşyalarınız depolarımıza ilk olarak paketlenerek yerleştirilir.

İstanbul’ da Eşya Depolama Hizmeti

Personellerimiz eşyalarınızı ilk olarak depolama esnasında eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zarardan korumak için özel ambalajla özenle paketler.Eşyalarınız personellerimiz tarafından büyük bir özen ve dikkatle sarılır.Eşyalarınız paketlenme işleminden sonra depolarımızda sizlere ait olarak seçilmiş alana yerleştirilir.

  • Kişiye özel depolama alanları
  • Kurumsal Depolama
  • Aylık ödeme kolaylığı
  • Aylık sigortalı depolama

Depolarımız, 7 gün 24 saat boyunca CCTV kamera sistemi ile izlenmektedir.Böylelikle eşyalarınız hiçbir güvenlik problemi yaşanmadan depolarımızda muhafaza edilmektedir.
Depolama işlemi güven gerektiren bir iştir.

2010 Yıllından Beri Depolama Hizmetleri

Rahat Depo Şirketi olarak 2010 yılından beri sizlere depolama alanında hizmet vermekteyiz. Havalandırma ve ışıklandırma sistemine sahip depolarımız depolama işlemi için sizlere gereken güveni vermektedir.

Depolarımızda eşyalarınız son derece yüksek güvenle saklanır.Firmamız için en önemli nokta müşteri memnuniyetidir.Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için depolama işlemimizi büyük bir özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

İstanbul depolama hizmetinden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.Hattın diğer ucunda hizmet verebilmek için sizleri bekliyor olacağız.