Rahat Eşya Depolama sistemin başlaması müşteri temsilcilerimiz ile ön talep veya hizmet satın almanız ile başlar.Depolanan eşyalarınızı web sitemiz üzerinden metreküp (m3) hesabı çıkartarak eşyaların kaplayacağı alanı ve teknik özellikler esas alınarak depo alanı ayrılmaktadır.Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerden temsilcilerimiz size eşya depolaması konusunda bilgi verir.

Rahat depo sistemiz her türlü eşyası depo alanı verilmektedir,ancak depolanacak eşyaların tehlikesi olmaması durumunda depolama yapılmaktadır.Depolanan tüm eşyaların listesi çıkartılıp müşteri/firma teslim tutanağı ile eşyalar depolaması yapılmaktadır.Profesyonel ekiplerimiz tarafından alınan tüm eşyalar etiket ,paketlenmesi ve paket içerisinde neler olduğu not alınarak paket üzerine belirtilir.Tüm depolama alanlarımız kapalı sistemde olup müşterin isteğine uygun kilitleme(şifreli veya Anahtarlı) sistemi yapılmaktadır. rahat depo ile depolanan tüm eşyaların sigortalı olup tüm maddi zararları karşılamaktadır.Depolama alanlarımız rutubet ,elektrik, su, doğal gaz, vs.. tüm zararlı etkenlere karşı korumalıdır.

Depo alanlarımız 7/24 güvenlik olup eş zamanlı güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir.Türkiye’de eşya depolamada en kaliteli sistemlerine sahip olan,Rahat Depolama eşyalarınızı güvenliğini ve hijyenik koşullarda depolama yapmaktadır.Sizde fazla eşyalarınızı Rahat boyutlarındaki odalarımızı ve sandıkları seçerek fazla eşyalarınızı depolama alanlarında aylık olarak depolama yaptırabilirsiniz.Rahat eşya depolamanın kuruluş amaçlarında daha rahat yaşam alanları oluştura maddi ve manevi değeri olan eşyaların ekonomik fiyatlar ile güvenilir koşullarda depolama hizmeti sunmaktadır.

“Rahat Depo ile Yeni Yaşam Biçimi Geliştirin”

Yurt dışında iş veya eğitim dönemlerinde eşyalarınızı ne yapacağız diye düşünmeyin! Çünkü Rahat depo sizlere bu konunda müthiş fikirleri ile eşyalarınızı sahiplenmektedir. Büyük şehir’de yüksek kiralı daireler’de eşyalarınızı tutmayın biz ekonomik fiyatla depolama hizmeti.

“Güvenlik ve Sigorta Koşulları Nedir?”

Rahat Depom hizmet başladığınız an itibariyle eşyalarınız anlaşmalı sigorta firması ile tüm eşyalarınız değerinde depolama sigortası yapılarak tüm süreçlerde sigortalı olarak güvence altına alınmaktadır. Depolarımız özel CCTv kamera sistemlerine oda içerisinde hareket sensörlerin devre girerek kayıta girerek tüm giriş ve çıkışlarını anlık olarak kayıtlı olan telefonunuza sms olarak bilgi verilmektedir. Tüm depolama alanlarımız 7/24 güvenlik görevlilerimiz anlık olarak kontrol edilerek tam teşekkürlü bir depolama hizmeti sunmaktayız.

Copyright © 2016 Rahat Depom bir Ulutasnakliyat.com.tr İştirakidir Ulusoy Sigorta Güvencesi Altındadır

Nakliyat Ev taşıma İstanbul evden eve nakliyat Eşya depolama Şehirlerarası evden eve nakliyat
.