Fatih eşya depolama

Fatih Eşya Depolama Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen. müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz. depolama sistemimiz tamamen temiz ve güvenli bir ortamda. sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz. zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Fatih Eşya Depolama Hizmeti Nasıldır?

  • Fatih Eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kâğıt gibi ürünler kullanılarak yapılır.
  • Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrübeli çalışanları tarafından ambalajlanır.
  • Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır.
  • Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır.
  • Depolama süresi içerisinde bütün olumsuz şartları engeller.
  • Eşya depolama işleminde bir diğer önemli olan faktör ise eşya tespitidir.
  • Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gönderir. Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz depolama süreniz. ambalaj malzemesi sigorta ve ücretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama sözleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir.
  • Fatih depolar ev eşyası depolaması için tasarlanmıştır ve alanların tümü depo oda sistemlidir.
  • Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Fatih Eşya Depolama Fiyatları

Fatih eşya depolama fiyatları veren Rahat Depo uygun koşullardaki talep edilen rakamlar ile birlikte, kaliteli bir depolama hizmetini en iyi şekilde görmek çok önemlidir. Ev eşyası depolama fiyatları uygun olduğu gibi cazip fırsatlar ve fiyatları konusunda. önemli imkânları burada değerlendirmek gerekmektedir.

Son derece uygun bir şekilde karşımıza çıkmış hizmetler ile birlikte buradaki makul fiyatların. avantajlı koşullarını değerlendirmek gerçekten çok önemli olmaktadır. İşini bilerek bu konuda yaklaşım sergileyen firmaların, önemli çözümlere daha iyi şartlarda takip ettiğini söylemek gerekmektedir.

Evinizin Oda SayısıFatih Depolama ÜcretleriNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0250₺600₺
1+1350₺700₺
2+1400₺800₺
3+1550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin 

Fatih Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Fatih sigortalı ev eşyası depolama Güvenlikli ve sigortalı olarak tüm ev ve ofis eşyalarınız depolanmaktadır. işyeri ve ofis depolama hizmeti Evinizde kullandığınız eşyaların maddi manevi önemli değeri var. Bu eşyaları korumak, saklamak ve bunları kullanmak önemlidir. Bazen ise kullanmadığınız eşyaların yer kaplaması can sıkıcı bir durum olabilir. Neyse ki depolama teknolojisi bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir.

Özellikle ev eşyası depolama ile alakalı çalışmalarla birlikte güvenilir firmalar birbirinden. farklı depo seçeneklerini sizin karşınıza çıkarmaktadır. Bu seçenekleri bir avantaj ve önemli bir fırsat gibi görmek gerekebilir. Aynı zamanda insanlar için memnuniyet yaratan. çözümleri ile beraber kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin en anlamlı sonuçlarını burada değerlendirmek mümkün olmaktadır. Ev eşyası depolama İnsanlar için önemli çözüm kaliteli hizmet noktasında buradaki avantajları en iyi şekilde görmek gerekmektedir.

Eşya Depolama Avrupa Yakası Fatih – Kişiye Özel Bağımsız Depo Oda

Eşya depolama yüzlerce Depo Oda Seçeneği ile 7/24 Güvenlikli Nem Ölçer Sistemli Kiralık Eşya Deposu! İnsanlar her zaman yaşamak için eşyalara ihtiyaç duyar. Bazen bu eşyaları çok para harcayıp elde etmiş olabilirsiniz. Bazı durumlarda ise bu eşyaların bir fazlalık olma ihtimali vardır. Yer kaplayan ve bugün ihtiyacınız olmayan eşyaları bir depo ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle depo konusunda, güvenilir firma çözümleri sağlıklı mekânları uygun koşullarda insanların hizmetine sunmuştur.

Sıkça Sorulan Sorular Eşya Depolama

Fatih Eşya Depolama Sıça Sorulan Sorular :

Eşyalarım teslim almak istediğimde eşyalarım eksiksiz geri gelir mi ?

Tabiki hayır eşyalarınız araca yüklenmeden önce hazırlanan sözleşmenin ek bölümüne kaç adet koli, kaç adet poşet listesi sözleşmeye eklenir bütün eşyalarınız üç aşamadan kaplanacağı için kaybolma yüzdesi sıfırdır.

Eşya sigortası mevcut mu ?

Tabiki eşyalarınız depolarımıza konulduktan sonra sigortalı kapsamına girmektedir.

Depolarınız temiz midir ?

Tabiki evet depolarımız %100 hijyenik,rutubetsiz,7/24 saat güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Depo ücretini nasıl veriyoruz ?

Depo ücretini depolama süreci başlamadan önce 3 yada 6 aylık depo ücretini peşin verip, 3 veya 6 aylık süre dolduktan sonra ödemeler aydan aya yapılacaktır.

Depodaki eşyalarım için ekleme veya çıkarma yapabilir miyim ?

Bunun için 2-3 iş günü öncesinde haber verip aradığınız takdirde mevcut eşyalarınıza ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Rahat DepoAuthor posts

Avatar for Rahat Depo

Eşya depolama hizmeti, eşyaların belirli bir süre için saklanması koşulu ile depolama firmalarına bırakılması işlemidir. Bu hizmet, yer sıkıntısı yaşayan kişiler için, Rahat depo imkânı sunar.

Comments are disabled.