Esenyurt Eşya depolama

Esenyurt Eşya Depolama

Esenyurt eşya depolama şirketi Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen. müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz. tamamen temiz ve güvenli bir ortamda sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edip. eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Neden Rahat Depolama?

Esenyurt Depolama çözümlerinde 20 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı. bir Ulutaş Nakliyat yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
• Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.
• Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
• Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
• Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
• Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.
• Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır.
• Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti. sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi. gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

Depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

Eşya depolama hizmetleri

Esenyurt Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul’daki ticari depolama çözümünüz 25.000 feet kare üzerinde iklim kontrollü depolama alanına sahiptir. İstanbul’un pek çok semtinde kaliteli hizmetlerimizle beraber ön plana çıkmış bir firmayız. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren eşyalarınızın garantili bir sistemle korunacağından. emin olabilirsiniz.

Esenyurt eşya depolama hizmetimiz bu bölgede çok hızlı bir şekilde çalışma yapmamıza katkı sağlıyor. Elbette ki öncelikli olarak sizin adınıza yarattığımız fırsatlar ve ortaya koyduğumuz seçenekleri. görmeniz tercih edeceğiniz hizmeti belirleme açısından büyük önem taşımaktadır. Yatırımdan kaçınmayan ve müşterisi için her zaman en iyisini isteyen bir firma olarak bu zamana kadar hep göz kamaştırıcı. çalışmalarımız oldu. Sayısız ve nitelikli depo seçenekleri ile birlikte siz değerli müşterilerimizin. yanında olmaya devam ediyoruz.

Esenyurt Depo İle Ev Eşyası Depolama İle Eşyalar Güvende

Ev eşyası depolama denildiği zaman akla ilk gelen eşyalarınızın ambalaj yardımı ile sarılmasıdır. Tozdan kirden su almayan uzun bir süre eşyalarınızın muhafaza edilmesidir. Ulutaş Nakliyat Ev eşyası depolama hizmetini yapma amacımız müşterilerin beklentilerini karşılamak içindir. Sizin için değerli olan eşyalarınız en güzel şekilde saklanır. Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız için de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Depolama hizmetleri sigortalı ve kaliteli şekilde verilmektedir. Uygun ve hesaplı fiyatlarla tüm sorunlarınızda beklentilerinizi karşılarız. Depolama sözleşmesi yapılmış bir eşya, depolarımızda dilediğiniz kadar durabilir.

Esenyurt Depolama Sözleşmesi

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.

Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek. herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Esenyurt Ev Depolama Faydaları Nelerdir?

Ev eşyası depolama avantajları oldukça fazladır. En önemlisi de zaman ve fiyatıdır. Bunun sebebi ev kira fiyatlarının düşük olmasıdır. Üstelik eşyalarınız güvenli bir yerde olup evlerden daha garantilidir. Yurtdışı görevlerinizde, tayinlerde ve evinizden ayrı kalma zorunda olduğunuz zamanlarda. firma eşyalarınıza en az sizin kadar değer vererek saklar. Firmamızda yangın, su basma vb. sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Kira ödemekten ve zaman kaybından kar edersiniz. Stresten kurtulur kafanız rahat bir şekilde eşyalarınızı emin ellere teslim edebilirsiniz. En büyük fayda sağlayacağı olay ise, eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınması ve depolanmasıdır.

Esenyurt ve civarında ikamet ediyorsanız öncelikli olarak bu üst düzey hizmetin fiyatları konusunda bir araştırma yapmalısınız. Aslında bu araştırmayı yapmak için yerinizden bile kalkmanıza gerek yok. Bizim gibi internet üzerinden hizmet veren. firmaların detaylı ve ayrıcalıklı hizmetlerini buradan görmeniz ve değerlendirmeniz mümkündür. Değerlendirme yapmak ve mevcut durumu görmek için sayfalarımızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Eşya depolama fiyatları en uygun seçeneklerle beraber elbette ki ilk alternatif bizim. firmamız olacak ve size iyi bir fırsat verecektir. Son dönemlerin popüler girişimi ve gerekli sektörü size hem altyapısıyla hem de uygun fiyatlarıyla. beraber çözüm oluşturmaya devam edecek. Uygun fiyat politikamız yıl boyu devam ettiği gibi kampanyalı paketlerimiz tam da aradığınız. nitelikleri oluşturmaya devam ediyor. Rahat depo ve verimli kullanımı konusunda firmamızın desteği ile birlikte. eşyalarınızı istediğiniz sürece güven içerisinde tutabilirsiniz.

Rahat depo ticari depolama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçiniz.

Ataköy eşya depolama

Ataköy Eşya Depolama Hizmeti

Ataköy Eşya Depolama Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen. müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz. depolama sistemimiz tamamen temiz ve güvenli bir ortamda. sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz. zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ataköy Eşya Depolama Şirketi

Ataköy Eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kâğıt gibi ürünler kullanılarak yapılır. Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrübeli çalışanları tarafından ambalajlanır. Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır.

Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır. Depolama süresi içerisinde bütün olumsuz şartları engeller. Eşya depolama işleminde bir diğer önemli olan faktör ise eşya tespitidir.

Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gönderir. Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz depolama süreniz. ambalaj malzemesi sigorta ve ücretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama sözleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir.

Ataköy depolar ev eşyası depolaması için tasarlanmıştır ve alanların tümü depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ataköy depolama

Ataköy Eşya Depolama işlemleri Nasıl Yapılıyor

 • Depolanacak eşyalarınız için kaç ay depoda duracağına ait depolama sözleşmesi yapılmaktadır.
 • Taşınacak tarihte eşyanız için belirlenen kamyon yada kamyonet bulunduğunuz apartmana yanaşır.
 • Eşyalarınız size gönderilen ekibin içerisinde olan ekip şefi tarafından kontrol edildikten sonra gerekli tüm malzemeler daireye çıkarılır.
 • Eşyalarınız önce sizin kolileyemediğiniz ufak eşyalardan başlayacaktır. Ufak eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından kolilenip hangi odadan alındıysa oda ismi ile numaralandırılır.
 • Kitaplarınız için ayrı koliler yapılıp paketlenir.
 • Mutfak Eşyalarınız ( TABAK,BARDAK,KAVANOZ,TENCERE vb. ) beyaz graft kağıt malzemesiyle özenle kolilere yerleştirilir ve isimlendirilerek numaralanır.
 • Mobilyalarınız ( DOLAP,KONSOL,VİTRİN vb. ) önce graft kağıtlarla ambalajlandıktan sonra patpatlı naylonla sarılıp streçle kaplanır.
 • Dolap ve diğer mobilya eşyalarınızın kulpları sökülüp o şekilde ambalajlanır.
 • Beyaz eşyalarınız ( BUZDOLABI,ÇAMAŞIR, BULAŞIK MAKİNASI,KURUTMA MAKİNASI vb.) graft kağıtla ambalandık’ tan sonra öze patpat naylonla sarılıp streç ile kaplanır.
 • Koltuk Takımı ( berjen, çekyat vb.) eşyalarınız önce streçlenerek kaplanır daha sonra patpatlı naylonla ambajlanıp tekrar streç ile kaplanır.
 • Ütü masası, halı, süpürge makinası, davlunbaz, vb. eşyalarınız siyah streçlerle paketlenir.
 • Koliler streç ile kaplanıp yırtılma, ıslanma vb. durumlarının önüne geçmek için yapılacaktır.
 • Bütün eşyalarınız ambalajlanıp paketledikten. sonra sırasıyla salon, mutfak, oturma odası, çocuk odası ve son olarak yatak odasını taşıma işlemine başlanır.

Ataköy Eşya Depolama Fiyatları

Ataköy eşya depolama fiyatları veren RahatDepo uygun koşullardaki talep edilen rakamlar ile birlikte, kaliteli bir depolama hizmetini en iyi şekilde görmek çok önemlidir. Ev eşyası depolama fiyatları uygun olduğu gibi cazip fırsatlar ve fiyatları konusunda. önemli imkânları burada değerlendirmek gerekmektedir.

Son derece uygun bir şekilde karşımıza çıkmış hizmetler ile birlikte buradaki makul fiyatların. avantajlı koşullarını değerlendirmek gerçekten çok önemli olmaktadır. İşini bilerek bu konuda yaklaşım sergileyen firmaların, önemli çözümlere daha iyi şartlarda takip ettiğini söylemek gerekmektedir.

Evinizin Oda SayısıAtaköy Depolama FiyatlarıNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 Oda Eşyası Depolama250₺600₺
1+1 Oda Eşyası Depolama350₺700₺
2+1 Oda Eşyası Depolama400₺800₺
3+1 Oda Eşyası Depolama550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Ataköy Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Ataköy sigortalı ev eşyası depolama Güvenlikli ve sigortalı olarak tüm ev ve ofis eşyalarınız depolanmaktadır. işyeri ve ofis depolama hizmeti Evinizde kullandığınız eşyaların maddi manevi önemli değeri var. Bu eşyaları korumak, saklamak ve bunları kullanmak önemlidir.

Bazen ise kullanmadığınız eşyaların yer kaplaması can sıkıcı bir durum olabilir. Neyse ki depolama teknolojisi bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir. Özellikle ev eşyası depolama ile alakalı çalışmalarla birlikte güvenilir firmalar birbirinden. farklı depo seçeneklerini sizin karşınıza çıkarmaktadır. Bu seçenekleri bir avantaj ve önemli bir fırsat gibi görmek gerekebilir.

Aynı zamanda insanlar için memnuniyet yaratan. çözümleri ile beraber kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin en anlamlı sonuçlarını burada değerlendirmek mümkün olmaktadır. Ev eşyası depolama İnsanlar için önemli çözüm kaliteli hizmet noktasında buradaki avantajları en iyi şekilde görmek gerekmektedir.

Eşya Depolama Anadolu Yakası Ataköy – Kişiye Özel Bağımsız Depo Oda

Eşya depolama yüzlerce Depo Oda Seçeneği ile 7/24 Güvenlikli Nem Ölçer Sistemli Kiralık Eşya Deposu! İnsanlar her zaman yaşamak için eşyalara ihtiyaç duyar. Bazen bu eşyaları çok para harcayıp elde etmiş olabilirsiniz. Bazı durumlarda ise bu eşyaların bir fazlalık olma ihtimali vardır. Yer kaplayan ve bugün ihtiyacınız olmayan eşyaları bir depo ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle depo konusunda, güvenilir firma çözümleri sağlıklı mekânları uygun koşullarda insanların hizmetine sunmuştur. https://www.facebook.com/RahatDepocom/

Ataköy Ev Eşyası Depolama Sıkça Sorulan Sorular :

Ataköy depolama firmasının depoları temiz midir ?
Tabiki evet depolarımız %100 hijyenik,rutubetsiz,7/24 saat güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Depo ücretini nasıl veriyoruz ?
Depo ücretini depolama süreci başlamadan önce 3 yada 6 aylık depo ücretini peşin verip, 3 veya 6 aylık süre dolduktan sonra ödemeler aydan aya yapılacaktır.

Ataköy depolama eşya ve depolama sigortası var mı ?
Tabiki eşyalarınız depolarımıza konulduktan sonra sigortalı kapsamına girmektedir.

Depodaki eşyalarım için ekleme veya çıkarma yapabilir miyim ?
Bunun için 2-3 iş günü öncesinde haber verip aradığınız takdirde mevcut eşyalarınıza ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Göztepe eşya depolama

Göztepe Eşya Depolama Hizmeti

Göztepe Eşya Depolama Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen. müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz. depolama sistemimiz tamamen temiz ve güvenli bir ortamda. sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz. zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Göztepe Eşya Depolama Hizmetleri

Göztepe ev eşyası depolama hizmetiGöztepe Eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kâğıt gibi ürünler kullanılarak yapılır. Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrübeli çalışanları tarafından ambalajlanır. Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır.

Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır. Depolama süresi içerisinde bütün olumsuz şartları engeller. Eşya depolama işleminde bir diğer önemli olan faktör ise eşya tespitidir.

Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gönderir. Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz depolama süreniz. ambalaj malzemesi sigorta ve ücretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama sözleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir.

Göztepe depolar ev eşyası depolaması için tasarlanmıştır ve alanların tümü depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Göztepe Eşya Depolama Fiyatları

Göztepe eşya depolama fiyatları veren Rahat Depo uygun koşullardaki talep edilen rakamlar ile birlikte, kaliteli bir depolama hizmetini en iyi şekilde görmek çok önemlidir. Ev eşyası depolama fiyatları uygun olduğu gibi cazip fırsatlar ve fiyatları konusunda. önemli imkânları burada değerlendirmek gerekmektedir.

Son derece uygun bir şekilde karşımıza çıkmış hizmetler ile birlikte buradaki makul fiyatların. avantajlı koşullarını değerlendirmek gerçekten çok önemli olmaktadır. İşini bilerek bu konuda yaklaşım sergileyen firmaların, önemli çözümlere daha iyi şartlarda takip ettiğini söylemek gerekmektedir.

Evinizin Oda SayısıGöztepe Depolama FiyatlarıNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 Oda Eşyası Depolama250₺600₺
1+1 Oda Eşyası Depolama350₺700₺
2+1 Oda Eşyası Depolama400₺800₺
3+1 Oda Eşyası Depolama550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Göztepe Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Göztepe sigortalı ev eşyası depolama Güvenlikli ve sigortalı olarak tüm ev ve ofis eşyalarınız depolanmaktadır. işyeri ve ofis depolama hizmeti Evinizde kullandığınız eşyaların maddi manevi önemli değeri var. Bu eşyaları korumak, saklamak ve bunları kullanmak önemlidir.

Bazen ise kullanmadığınız eşyaların yer kaplaması can sıkıcı bir durum olabilir. Neyse ki depolama teknolojisi bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir. Özellikle ev eşyası depolama ile alakalı çalışmalarla birlikte güvenilir firmalar birbirinden. farklı depo seçeneklerini sizin karşınıza çıkarmaktadır. Bu seçenekleri bir avantaj ve önemli bir fırsat gibi görmek gerekebilir.

Aynı zamanda insanlar için memnuniyet yaratan. çözümleri ile beraber kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin en anlamlı sonuçlarını burada değerlendirmek mümkün olmaktadır. Ev eşyası depolama İnsanlar için önemli çözüm kaliteli hizmet noktasında buradaki avantajları en iyi şekilde görmek gerekmektedir.

Eşya Depolama Anadolu Yakası Göztepe – Kişiye Özel Bağımsız Depo Oda

Eşya depolama yüzlerce Depo Oda Seçeneği ile 7/24 Güvenlikli Nem Ölçer Sistemli Kiralık Eşya Deposu! İnsanlar her zaman yaşamak için eşyalara ihtiyaç duyar. Bazen bu eşyaları çok para harcayıp elde etmiş olabilirsiniz. Bazı durumlarda ise bu eşyaların bir fazlalık olma ihtimali vardır. Yer kaplayan ve bugün ihtiyacınız olmayan eşyaları bir depo ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle depo konusunda, güvenilir firma çözümleri sağlıklı mekânları uygun koşullarda insanların hizmetine sunmuştur. https://www.facebook.com/RahatDepocom/

Göztepe Ev Eşyası Depolama Sıkça Sorulan Sorular :

Depolarınız temiz midir ?
Tabiki evet depolarımız %100 hijyenik,rutubetsiz,7/24 saat güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Depo ücretini nasıl veriyoruz ?
Depo ücretini depolama süreci başlamadan önce 3 yada 6 aylık depo ücretini peşin verip, 3 veya 6 aylık süre dolduktan sonra ödemeler aydan aya yapılacaktır.

Eşya sigortası mevcut mu ?
Tabiki eşyalarınız depolarımıza konulduktan sonra sigortalı kapsamına girmektedir.

Depodaki eşyalarım için ekleme veya çıkarma yapabilir miyim ?
Bunun için 2-3 iş günü öncesinde haber verip aradığınız takdirde mevcut eşyalarınıza ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Merter eşya depolama

Merter Eşya Depolama Hizmeti

Merter Eşya Depolama Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen. müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz. depolama sistemimiz tamamen temiz ve güvenli bir ortamda. sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz. zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Merter Eşya Depolama Şirketi

Merter Eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kâğıt gibi ürünler kullanılarak yapılır. Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrübeli çalışanları tarafından ambalajlanır. Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır.

Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır. Depolama süresi içerisinde bütün olumsuz şartları engeller. Eşya depolama işleminde bir diğer önemli olan faktör ise eşya tespitidir.

Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gönderir. Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz depolama süreniz. ambalaj malzemesi sigorta ve ücretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama sözleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir.

Merter depolar ev eşyası depolaması için tasarlanmıştır ve alanların tümü depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

merter depolama hizmeti

Merter Eşya Depolama işlemleri Nasıl Yapılıyor

 • Depolanacak eşyalarınız için kaç ay depoda duracağına ait depolama sözleşmesi yapılmaktadır.
 • Taşınacak tarihte eşyanız için belirlenen kamyon yada kamyonet bulunduğunuz apartmana yanaşır.
 • Eşyalarınız size gönderilen ekibin içerisinde olan ekip şefi tarafından kontrol edildikten sonra gerekli tüm malzemeler daireye çıkarılır.
 • Eşyalarınız önce sizin kolileyemediğiniz ufak eşyalardan başlayacaktır. Ufak eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından kolilenip hangi odadan alındıysa oda ismi ile numaralandırılır.
 • Kitaplarınız için ayrı koliler yapılıp paketlenir.
 • Mutfak Eşyalarınız ( TABAK,BARDAK,KAVANOZ,TENCERE vb. ) beyaz graft kağıt malzemesiyle özenle kolilere yerleştirilir ve isimlendirilerek numaralanır.
 • Mobilyalarınız ( DOLAP,KONSOL,VİTRİN vb. ) önce graft kağıtlarla ambalajlandıktan sonra patpatlı naylonla sarılıp streçle kaplanır.
 • Dolap ve diğer mobilya eşyalarınızın kulpları sökülüp o şekilde ambalajlanır.
 • Beyaz eşyalarınız ( BUZDOLABI,ÇAMAŞIR, BULAŞIK MAKİNASI,KURUTMA MAKİNASI vb.) graft kağıtla ambalandık’ tan sonra öze patpat naylonla sarılıp streç ile kaplanır.
 • Koltuk Takımı ( berjen, çekyat vb.) eşyalarınız önce streçlenerek kaplanır daha sonra patpatlı naylonla ambajlanıp tekrar streç ile kaplanır.
 • Ütü masası, halı, süpürge makinası, davlunbaz, vb. eşyalarınız siyah streçlerle paketlenir.
 • Koliler streç ile kaplanıp yırtılma, ıslanma vb. durumlarının önüne geçmek için yapılacaktır.
 • Bütün eşyalarınız ambalajlanıp paketledikten. sonra sırasıyla salon, mutfak, oturma odası, çocuk odası ve son olarak yatak odasını taşıma işlemine başlanır.

Merter Eşya Depolama Fiyatları

Merter eşya depolama fiyatları veren RahatDepo uygun koşullardaki talep edilen rakamlar ile birlikte, kaliteli bir depolama hizmetini en iyi şekilde görmek çok önemlidir. Ev eşyası depolama fiyatları uygun olduğu gibi cazip fırsatlar ve fiyatları konusunda. önemli imkânları burada değerlendirmek gerekmektedir.

Son derece uygun bir şekilde karşımıza çıkmış hizmetler ile birlikte buradaki makul fiyatların. avantajlı koşullarını değerlendirmek gerçekten çok önemli olmaktadır. İşini bilerek bu konuda yaklaşım sergileyen firmaların, önemli çözümlere daha iyi şartlarda takip ettiğini söylemek gerekmektedir.

Evinizin Oda SayısıMerter Depolama FiyatlarıNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 Oda Eşyası Depolama250₺600₺
1+1 Oda Eşyası Depolama350₺700₺
2+1 Oda Eşyası Depolama400₺800₺
3+1 Oda Eşyası Depolama550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Merter Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Merter sigortalı ev eşyası depolama Güvenlikli ve sigortalı olarak tüm ev ve ofis eşyalarınız depolanmaktadır. işyeri ve ofis depolama hizmeti Evinizde kullandığınız eşyaların maddi manevi önemli değeri var. Bu eşyaları korumak, saklamak ve bunları kullanmak önemlidir.

Bazen ise kullanmadığınız eşyaların yer kaplaması can sıkıcı bir durum olabilir. Neyse ki depolama teknolojisi bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir. Özellikle ev eşyası depolama ile alakalı çalışmalarla birlikte güvenilir firmalar birbirinden. farklı depo seçeneklerini sizin karşınıza çıkarmaktadır. Bu seçenekleri bir avantaj ve önemli bir fırsat gibi görmek gerekebilir.

Aynı zamanda insanlar için memnuniyet yaratan. çözümleri ile beraber kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin en anlamlı sonuçlarını burada değerlendirmek mümkün olmaktadır. Ev eşyası depolama İnsanlar için önemli çözüm kaliteli hizmet noktasında buradaki avantajları en iyi şekilde görmek gerekmektedir.

Eşya Depolama Anadolu Yakası Merter – Kişiye Özel Bağımsız Depo Oda

Eşya depolama yüzlerce Depo Oda Seçeneği ile 7/24 Güvenlikli Nem Ölçer Sistemli Kiralık Eşya Deposu! İnsanlar her zaman yaşamak için eşyalara ihtiyaç duyar. Bazen bu eşyaları çok para harcayıp elde etmiş olabilirsiniz. Bazı durumlarda ise bu eşyaların bir fazlalık olma ihtimali vardır. Yer kaplayan ve bugün ihtiyacınız olmayan eşyaları bir depo ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle depo konusunda, güvenilir firma çözümleri sağlıklı mekânları uygun koşullarda insanların hizmetine sunmuştur. https://www.facebook.com/RahatDepocom/

Merter Ev Eşyası Depolama Sıkça Sorulan Sorular :

Eşyalarım teslim almak istediğimde eşyalarım eksiksiz geri gelir mi ?
Tabiki hayır eşyalarınız araca yüklenmeden önce hazırlanan sözleşmenin ek bölümüne kaç adet koli,kaç adet poşet listesi sözleşmeye eklenir bütün eşyalarınız üç aşamadan kaplanacağı için kaybolma yüzdesi sıfırdır.

Depolarınız temiz midir ?
Tabiki evet depolarımız %100 hijyenik,rutubetsiz,7/24 saat güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Depo ücretini nasıl veriyoruz ?
Depo ücretini depolama süreci başlamadan önce 3 yada 6 aylık depo ücretini peşin verip, 3 veya 6 aylık süre dolduktan sonra ödemeler aydan aya yapılacaktır.

Eşya sigortası mevcut mu ?
Tabiki eşyalarınız depolarımıza konulduktan sonra sigortalı kapsamına girmektedir.

Depodaki eşyalarım için ekleme veya çıkarma yapabilir miyim ?
Bunun için 2-3 iş günü öncesinde haber verip aradığınız takdirde mevcut eşyalarınıza ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Küçükçekmece eşya depolama

KÜÇÜKÇEKMECE Eşya Depolama Hizmeti

Küçükçekmece eşya depolama hizmeti müşterilerimizin taşımacılık hizmetlerinde 10 yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerle sizlere profesyonel eşya depolama çözümleri üretmektedir.

Küçükçekmece Ev Depolama Hizmetleri

Küçükçekmece eşya depolama hizmetlerindeki asıl temel amacı gerekli özen ve hassasiyeti göstererek, profesyonel çalışmalar doğrultusunda depolama hizmeti sağlayabilmektir. Depolanan her bir eşya parçasının sizler için ne kadar önem arz ettiğinin bilincince olarak, eşyanızın tabiatını uygun gerekli ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınızı depolamaktayız. Depoya gidecek eşyalar kısa süreli veya uzun süreli kaldığını düşünürsek titiz bir işçilik ile eşyalarınızı en iyi düzeyde ambalajlayıp, yıllarca depomuzda muhafaza etmekteyiz.

Eşya depolarımız güvenlik sistemlerine oldukça önem verir. Güvenlik görevlisi, 7/24 kayıt yapabilen kameralar, olası afetlere karşı oluşabilecek olumsuz durumlara karşı ise geniş kapsamlı sigorta altındadır. Depomuzun sigorta kapsamı yangın, deprem, sel, su baskını, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta altındadır.

Küçükçekmece depolama frmasıKüçükçekmece Eşya Depolama Hizmetleri Nedir ve Nasıl Yapılır ?

 1. Küçükçekmece Depolama çözümlerinde 10 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı bir Rahat depo yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
 2.  Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.
 3.  Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
 4. Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
 5.  Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
 6.  Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.

Küçükçekmece eşya depolama Şirketi Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır. Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

Küçükçekmece depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

Tüm eşyalarınızın envanteri çıkarıldıktan sonra sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Eşyaların tamamı depoya konulduktan sonra depo odalarımızın anahtarları sadece sizde kalıyor.

Küçükçekmece eşya depolama firmasıKüçükçekmece Sigortalı Eşya Depolama

Küçükçekmece sigortalı eşya depolama eşyalarınızı belirli bir süre korunma saklanması. Küçükçekmece eşya depolama ihtiyacınız için güvenli rutubetsiz garantili pratik kolay ev eşyası depolama alanlarımız hizmetinizdedir. Eşya depolama alanları nem rutubetten uzak son derece modern olarak eşya depolama hizmetleri sunmak için tasarlanmıştır İstanbul ev ve ofis eşyası depolama hizmetleri. Küçükçekmece ev eşyası depolama hizmetlerimiz öncelikle ev eşyaların resimleri çekilir ev eşya listesi iki nüsha olarak hazırlanır karşılıklı iki nüsha eşya depolama sözleşmesi yapılır karşılıklı imzalanır.

Kaskolu ve Garantili Depolama

Eşya depolama taşıma sürecinde her tür tehlike, hasara karşı sigortalanarak depolanacak eşyalar koruma altına alınır. Depolamak için muhafaza altına alınan eşyalarınız size özel sunduğumuz ambalaj malzemeleri ile paketlenerek ambalajlı bir şekilde taşınır depolanır. İstanbul eşya depolama, Küçükçekmece ucuz depolama ,  ihtiyacı duyduğunuz anda her zaman her zaman yanınızdayız.

Güvenilir ve sağlık ve hizmetin kaynağından alacağınız yardımlar her zaman önemli oldu. Eşya depolama şirketleri ile birlikte daha sağlıklı ve esaslı çözümlere gitme noktasında iyi bir şansa sahip olabilirsiniz. Şirketimiz bu konuda birbirinden kaliteli depo seçeneklerini önemli bir fırsat olarak sizin karşınıza çıkarmaktadır. Güvenli ve avantajlı bir depo seçeneğini burada bulabilirsiniz.

Küçükçekmece Eşya Depolama Fiyatları Hesaplama

Küçükçekmece eşya depolama fiyatları  işlemleri için en çok merak ettiğiniz depolama işlemlerinin fiyatları hakkında sizi biraz bilgi sahibi yapalım. eşyalarınızı depolamak istediğiniz zaman . Eşya boyutu ve miktarına göre fiyatlarımız değişmektedir. Eşya depolama isterseniz. Bizimle uygun bir ücret karşılığı ev eşyası depolama ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Evinizin Oda SayısıKüçükçekmece Depolama FiyatlarıNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 Ev Depolama250₺600₺
1+1 Ev Depolama350₺700₺
2+1 Ev Depolama400₺800₺
3+1 Ev Depolama550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Küçükçekmece Depolama Ücretleri İndirimli, cazip avantajlı seçeneklerin yanı sıra, kaliteli hizmet bakımından buradaki imkânları en iyi şekilde görmek gerekmektedir. Makul derecedeki eşya depolama ücretleri ödenebilir uygun koşulları gösteriyor. Müşteri memnuniyetinin daha iyi anlama şartları ile beraber, buradaki uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirmek insanlara büyük kolaylıklar sağlamak durumundadır. Depolama ücretleri ve makul fiyatları konusunda, insanların karşısına çıkan uygun koşullar bu sistemin ve avantajların en iyi boyutunu göstermeye devam etmektedir. Eşyalarınızı belli bir süreliğine saklamak istiyorsanız, güvenilir bir depo bu konudaki bütün ihtiyaçlarımızı karşılayacaktır.

Küçükçekmece Eşya Depolama Sorular :

Depolama Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.

Küçükçekmece Eşya Depolama Firması Nerede?

Firmamız Küçükçekmece’de hem ofis hem de depoya sahiptir. İletişim numaralarımız üzerinden bizi arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Küçükçekmece Eşya Depolama Fırsatı

Küçükçekmece civarında sunduğumuz hizmetin siz müşteriler için iyi bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Her cinsten ve türden eşyaları koruyacak altyapıya sahip olduğumuz gibi hizmetimiz ve sınırları aşan çalışma anlayışımız size daha fazla yardımcı olma konusunda bize destek veriyor. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını aynı anda size sunmak için yeterli altyapımız var.

Eğer Anadolu yakasında depo istiyorsanız ziyaret ediniz. Kadıköy eşya depolama

Read More

Başakşehir eşya depolama

Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir eşya depolama hizmeti müşterilerimizin taşımacılık hizmetlerinde 10 yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerle sizlere profesyonel eşya depolama çözümleri üretmektedir.

Başakşehir Eşya Depolama 1. Sınıf Depolama Hizmeti

Başakşehir eşya depolama hizmetlerindeki asıl temel amacı gerekli özen ve hassasiyeti göstererek, profesyonel çalışmalar doğrultusunda depolama hizmeti sağlayabilmektir. Depolanan her bir eşya parçasının sizler için ne kadar önem arz ettiğinin bilincince olarak, eşyanızın tabiatını uygun gerekli ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınızı depolamaktayız. Depoya gidecek eşyalar kısa süreli veya uzun süreli kaldığını düşünürsek titiz bir işçilik ile eşyalarınızı en iyi düzeyde ambalajlayıp, yıllarca depomuzda muhafaza etmekteyiz.

Eşya depolarımız güvenlik sistemlerine oldukça önem verir. Güvenlik görevlisi, 7/24 kayıt yapabilen kameralar, olası afetlere karşı oluşabilecek olumsuz durumlara karşı ise geniş kapsamlı sigorta altındadır. Depomuzun sigorta kapsamı yangın, deprem, sel, su baskını, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta altındadır.

Bahçeşehir eşya depolama firmasıBaşakşehir Eşya Depolama Hizmetleri Nedir ve Nasıl Yapılır ?

 1. Başakşehir Depolama çözümlerinde 10 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı bir Rahat depo yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
 2.  Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.
 3.  Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
 4. Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
 5.  Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
 6.  Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.

Başakşehir eşya depolama firması Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır. Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

Başakşehir depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

Tüm eşyalarınızın envanteri çıkarıldıktan sonra sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Eşyaların tamamı depoya konulduktan sonra depo odalarımızın anahtarları sadece sizde kalıyor.

Başakşehir depolamaBaşakşehir Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Başakşehir sigortalı eşya depolama eşyalarınızı belirli bir süre korunma saklanması. Başakşehir eşya depolama ihtiyacınız için güvenli rutubetsiz garantili pratik kolay ev eşyası depolama alanlarımız hizmetinizdedir. Eşya depolama alanları nem rutubetten uzak son derece modern olarak eşya depolama hizmetleri sunmak için tasarlanmıştır İstanbul ev ve ofis eşyası depolama hizmetleri. Başakşehir ev eşyası depolama hizmetlerimiz öncelikle ev eşyaların resimleri çekilir ev eşya listesi iki nüsha olarak hazırlanır karşılıklı iki nüsha eşya depolama sözleşmesi yapılır karşılıklı imzalanır.

Eşya depolama taşıma sürecinde her tür tehlike, hasara karşı sigortalanarak depolanacak eşyalar koruma altına alınır. Depolamak için muhafaza altına alınan eşyalarınız size özel sunduğumuz ambalaj malzemeleri ile paketlenerek ambalajlı bir şekilde taşınır depolanır. İstanbul eşya depolama, Başakşehir ucuz depolama ,  ihtiyacı duyduğunuz anda her zaman her zaman yanınızdayız.

Güvenilir ve sağlık ve hizmetin kaynağından alacağınız yardımlar her zaman önemli oldu. Eşya depolama şirketleri ile birlikte daha sağlıklı ve esaslı çözümlere gitme noktasında iyi bir şansa sahip olabilirsiniz. Şirketimiz bu konuda birbirinden kaliteli depo seçeneklerini önemli bir fırsat olarak sizin karşınıza çıkarmaktadır. Güvenli ve avantajlı bir depo seçeneğini burada bulabilirsiniz.

Başakşehir Eşya Depolama Odalı Anahtarlı Depolar

Başakşehir eşya depolama fiyatları  işlemleri için en çok merak ettiğiniz depolama işlemlerinin fiyatları hakkında sizi biraz bilgi sahibi yapalım. eşyalarınızı depolamak istediğiniz zaman . Eşya boyutu ve miktarına göre fiyatlarımız değişmektedir. Eşya depolama isterseniz. Bizimle uygun bir ücret karşılığı ev eşyası depolama ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Evinizin Oda SayısıBaşakşehir Depolama FiyatlarıNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0250₺600₺
1+1350₺700₺
2+1400₺800₺
3+1550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Başakşehir Depolama Ücretleri İndirimli, cazip avantajlı seçeneklerin yanı sıra, kaliteli hizmet bakımından buradaki imkânları en iyi şekilde görmek gerekmektedir. Makul derecedeki eşya depolama ücretleri ödenebilir uygun koşulları gösteriyor. Müşteri memnuniyetinin daha iyi anlama şartları ile beraber, buradaki uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirmek insanlara büyük kolaylıklar sağlamak durumundadır. Depolama ücretleri ve makul fiyatları konusunda, insanların karşısına çıkan uygun koşullar bu sistemin ve avantajların en iyi boyutunu göstermeye devam etmektedir. Eşyalarınızı belli bir süreliğine saklamak istiyorsanız, güvenilir bir depo bu konudaki bütün ihtiyaçlarımızı karşılayacaktır. Bahçeşehir depolama hizmeti ancak ve ancak Rahatdepo.com İle sorunsuz gerçekleşir.

Başakşehir Eşya Depolama Sorular :

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Depolama ve Nakliyat İşlemi İçin Firma İle Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

 

Eğer Anadolu yakasında depo istiyorsanız ziyaret ediniz. Ataşehir eşya depolama

Kartal eşya depolama

Kartal Eşya Depolama Hizmeti

Kartal eşya depolama hizmeti müşterilerimizin taşımacılık hizmetlerinde 10 yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerle sizlere profesyonel eşya depolama çözümleri üretmektedir.

Kartal Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Kartal eşya depolama hizmetlerindeki asıl temel amacı gerekli özen ve hassasiyeti göstererek, profesyonel çalışmalar doğrultusunda depolama hizmeti sağlayabilmektir. Depolanan her bir eşya parçasının sizler için ne kadar önem arz ettiğinin bilincince olarak, eşyanızın tabiatını uygun gerekli ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınızı depolamaktayız. Depoya gidecek eşyalar kısa süreli veya uzun süreli kaldığını düşünürsek titiz bir işçilik ile eşyalarınızı en iyi düzeyde ambalajlayıp, yıllarca depomuzda muhafaza etmekteyiz.

Eşya depolarımız güvenlik sistemlerine oldukça önem verir. Güvenlik görevlisi, 7/24 kayıt yapabilen kameralar, olası afetlere karşı oluşabilecek olumsuz durumlara karşı ise geniş kapsamlı sigorta altındadır. Depomuzun sigorta kapsamı yangın, deprem, sel, su baskını, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta altındadır.

Kartal depolamaKartal Eşya Depolama Hizmetleri Nedir ve Nasıl Yapılır ?

 1. Kartal Depolama çözümlerinde 10 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı bir Rahat depo yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
 2.  Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.
 3.  Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
 4. Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
 5.  Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
 6.  Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.

Kartal eşya depolama firması Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır. Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

Kartal depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

[lwptoc min=”4″]

Tüm eşyalarınızın envanteri çıkarıldıktan sonra sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Eşyaların tamamı depoya konulduktan sonra depo odalarımızın anahtarları sadece sizde kalıyor.

Kartal eşya depolama firmasıKartal Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Kartal sigortalı eşya depolama eşyalarınızı belirli bir süre korunma saklanması. Kartal eşya depolama ihtiyacınız için güvenli rutubetsiz garantili pratik kolay ev eşyası depolama alanlarımız hizmetinizdedir. Eşya depolama alanları nem rutubetten uzak son derece modern olarak eşya depolama hizmetleri sunmak için tasarlanmıştır İstanbul ev ve ofis eşyası depolama hizmetleri. Kartal ev eşyası depolama hizmetlerimiz öncelikle ev eşyaların resimleri çekilir ev eşya listesi iki nüsha olarak hazırlanır karşılıklı iki nüsha eşya depolama sözleşmesi yapılır karşılıklı imzalanır.

Eşya depolama taşıma sürecinde her tür tehlike, hasara karşı sigortalanarak depolanacak eşyalar koruma altına alınır. Depolamak için muhafaza altına alınan eşyalarınız size özel sunduğumuz ambalaj malzemeleri ile paketlenerek ambalajlı bir şekilde taşınır depolanır. İstanbul eşya depolama, Kartal ucuz depolama,  ihtiyacı duyduğunuz anda her zaman her zaman yanınızdayız.

Güvenilir ve sağlık ve hizmetin kaynağından alacağınız yardımlar her zaman önemli oldu. Eşya depolama şirketleri ile birlikte daha sağlıklı ve esaslı çözümlere gitme noktasında iyi bir şansa sahip olabilirsiniz. Şirketimiz bu konuda birbirinden kaliteli depo seçeneklerini önemli bir fırsat olarak sizin karşınıza çıkarmaktadır. Güvenli ve avantajlı bir depo seçeneğini burada bulabilirsiniz.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları Hesaplama

Kartal eşya depolama fiyatları  işlemleri için en çok merak ettiğiniz depolama işlemlerinin fiyatları hakkında sizi biraz bilgi sahibi yapalım. eşyalarınızı depolamak istediğiniz zaman . Eşya boyutu ve miktarına göre fiyatlarımız değişmektedir. Eşya depolama isterseniz. Bizimle uygun bir ücret karşılığı ev eşyası depolama ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Evinizin Oda SayısıKartal Depolama FiyatlarıNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0250₺600₺
1+1350₺700₺
2+1400₺800₺
3+1550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Kartal Depolama Ücretleri İndirimli, cazip avantajlı seçeneklerin yanı sıra, kaliteli hizmet bakımından buradaki imkânları en iyi şekilde görmek gerekmektedir. Makul derecedeki eşya depolama ücretleri ödenebilir uygun koşulları gösteriyor. Müşteri memnuniyetinin daha iyi anlama şartları ile beraber, buradaki uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirmek insanlara büyük kolaylıklar sağlamak durumundadır. Depolama ücretleri ve makul fiyatları konusunda, insanların karşısına çıkan uygun koşullar bu sistemin ve avantajların en iyi boyutunu göstermeye devam etmektedir. Eşyalarınızı belli bir süreliğine saklamak istiyorsanız, güvenilir bir depo bu konudaki bütün ihtiyaçlarımızı karşılayacaktır.

Kartal Eşya Depolama Sorular :

Ev Eşyası Depolama Neden Gerekli ?
Kartal ev eşyası depolama konusunda aktif bir ildir. Bu İlimiz iş merkezlerinin çok olduğu bir yerdir işinden dolayı veya başka sebeplerden. dolayı eşyasını depoya kaldırmak isteyen müşterilerimiz ev eşyası depolama hizmeti sunuyoruz.

Depoda Eşyalarım Güvende Mi?
Güvenlik bizim işimizde çok önemli bir unsurdur. Sözümüz her ne kadar teminatımız olsa da bunu yazıya döküyoruz. Karşılıklı olarak imzaladığımız sözleşme ile eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Bu garanti kapsamında pek çok işlem bulunuyor. Depolarımız eşyaların güvenliği için içeriden ve dışarıdan güvenlik prensiplerimiz ile korunur. Hırsızlık ihtimaline karşı sürekli kontrol edilir ve güvenlik kameralarımızdan izlenir. Yangın ve sel faktörünü unutmuyoruz. Bunlar için de sensör ve yalıtım ile önlem almış bulunuyoruz. Tüm önlemlerimize rağmen hasar gören eşyalarınız verdiğimiz taahhüt gereği tazmin edilir ve zararınız karşılanır.

Eşyalarım Depoya Sığar Mı?
Kartal eşya depolama hizmeti almak isteğinizde belki de en önemli sorunuz bu olmalıdır. Yetkin olmayan firmalarca teslim alınan eşyalar için bunun gibi sorunlar ile karşılaşmak mümkündür. Ancak İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız her boyutta eşya depolama ihtiyacını karşılayabilecek kapasitededir. Depolarımızın büyüklüğü ihtiyaca göre değişiklik gösterdiği gibi ev eşyası ve ofis eşyaları için ayrı ayrı kategorize edilmiş şekildedir. 3+1 bir evin eşyası ile yalnızca bir oda olan eşya elbette farklı boyutlarda depolara ihtiyaç duyar. Biz de farklı ihtiyaçlara yönelik farklı boyutlarda depolarla hizmet vermekteyiz. Sözleşme içerisinde eşyaların bir kısmını taşımak isteğinizde daha küçük bir depoya geçebildiğiniz gibi eşya eklemek isteğinizde de daha büyük bir depoya geçebilirsiniz.

Kağıthane Eşya Depolama

Kağıthane Eşya Depolama

Kağıthane Eşya depolama konusunda yapmış olduğumuz verimli çalışma sistemimizle. eşyalarınızı dilediğiniz kadar depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza edebilmekteyiz.

Kağıthane Eşya Depolama Nasıl Yapılır

Kağıthane depolama İstanbul’daki ticari depolama çözümünüz. 25.000 feet kare üzerinde iklim kontrollü depolama alanına sahiptir.

Kağıthane Eşya Depolama herhangi bir boyut ve kapsamda ticari depolama gereksinimini. karşılamaya hazır olan iki tam garantili depoya sahiptir.

Taşınmadan önce ya da milyonlarca minik otomobil parçasını alıp almayacağınıza göre, yeni ofis mobilyalarınızı depoluyor. olsak da, Ofis depolama çözümü Ulutaş Nakliyat & Eşya Depolama’da bekliyor.

Kağıthane Eşya Depolama Firması

[lwptoc min=”5″]

Kağıthane Eşya Depolama Hakkında

İstanbul’un pek çok semtinde kaliteli hizmetlerimizle beraber ön plana çıkmış bir firmayız. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren. eşyalarınızın garantili bir sistemle korunacağından emin olabilirsiniz.

İstanbul’un farklı semtlerinde verdiğimiz. hizmet ve beraber özellikle Kağıthane civarında istekleri karşılayan bir altyapıyı hizmeti. olarak siz müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Kağıthane eşya depolama hizmetimiz bu bölgede çok hızlı bir şekilde çalışma yapmamıza katkı sağlıyor.

Elbette ki öncelikli olarak sizin adınıza yarattığımız fırsatlar ve ortaya koyduğumuz. seçenekleri görmeniz tercih edeceğiniz hizmeti belirleme açısından büyük önem taşımaktadır.

Yatırımdan kaçınmayan ve müşterisi için her zaman en iyisini isteyen. bir firma olarak bu zamana kadar hep göz kamaştırıcı çalışmalarımız oldu. Sayısız ve nitelikli depo seçenekleri ile birlikte. siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Kağıthane Eşya Depolama İndirimli Fiyatlar

Kağıthane civarında sunduğumuz ev depolama hizmetin siz müşteriler için iyi bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Her cinsten ve türden eşyaları koruyacak altyapıya sahip. olduğumuz gibi hizmetimiz ve sınırları aşan çalışma anlayışımız size daha fazla yardımcı olma konusunda bize destek veriyor. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını aynı anda size sunmak için yeterli altyapımız var.

Kağıthane eşya depolama seçenek ve fırsatlarını bu bölgede hizmetimizden. yararlanmak isteyen tüm insanlar değerlendirebilir. Kendinize ait kişisel ve özel bir depo seçeneği oldukça kullanışlı ve verimli bir alternatif olarak dikkat çekmektedir.

Profesyonelce işine bağlı olan bununla beraber düzenli çalışma anlayışını her zaman elde tutan bir firma. olarak sizi şaşırtmaya devam edeceğiz. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sizin için sorun olacak konuları aradan çıkarıyoruz ve hızlı hizmet bizim için çok önemli. Göbek eşya depolama teknikleri gerekse de bu iş için hazırladığımız muazzam altyapı. seçenekleri siz müşterilerimizin memnuniyetini daha kolay elde etmemiz için bize katkı sağlıyor.

Kağıthane Eşya Depolama Fiyatları
Evinizin Oda SayısıKağıthane Depolama ÜcretleriNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0250₺600₺
1+1350₺700₺
2+1400₺800₺
3+1550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Kağıthane ev depolama ücretleri ve civarında ikamet ediyorsanız öncelikli olarak bu üst düzey hizmetin fiyatları konusunda bir araştırma yapmalısınız. Aslında bu araştırmayı yapmak için yerinizden bile kalkmanıza gerek yok. Bizim gibi internet üzerinden hizmet veren firmaların detaylı ve ayrıcalıklı. hizmetlerini buradan görmeniz ve değerlendirmeniz mümkündür. Değerlendirme yapmak ve mevcut durumu görmek için sayfalarımızdan her konuda yardım alabilirsiniz.
Kağıthane eşya depolama fiyatları en uygun seçeneklerle beraber elbette ki ilk alternatif bizim firmamız olacak ve size iyi bir fırsat verecektir. Son dönemlerin popüler girişimi ve gerekli sektörü size hem altyapısıyla hem de uygun fiyatlarıyla beraber çözüm oluşturmaya devam edecek.

Uygun fiyat politikamız yıl boyu devam ettiği gibi kampanyalı paketlerimiz tam da aradığınız nitelikleri oluşturmaya devam ediyor. Güvenli depo ve verimli kullanımı konusunda firmamızın desteği ile birlikte eşyalarınızı istediğiniz sürece güven içerisinde tutabilirsiniz.

Kağıthane Sigortalı Eşya Depolama Çözümleri

Akıllı bir girişimci depolanacak eşyaların doğru şekilde sigortalanmasını sağlar. Bu şekilde bir şirket, örneğin bir ateşten sonra müşterilerini kaybetmeden hızlı bir şekilde ayaklarına geri dönebilir.

Anadolu eşya sigortası, bir yangın sonucu stok ve mal kaybınızı kapsar. Ayrıca, doğal felaketler ve kırılmalar için ek kapsam da alabilirsin. Bir mola durumunda, Anadolu, mallar (üçüncü şahıslara ait olanlar da dahil olmak üzere), makineler ve envanter gibi kayıp veya hasar gören ticari varlıkları kapsar. Ara sigortamız her zaman yangın sigortası ile birlikte sunulmaktadır.

Neden bu sigortayı seçmelisin?

 • Yangın, kırılma ya da doğal felaket sonrasında envanterinizi ve ürünlerinizi değiştirme masraflarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz.
 • Ayrıca, binanızın içinde veya mülkünüzde bulunan üçüncü şahıslara ait makineleri ve malları teminat altına alabiliriz.
 • Envanteri kaybetmenin maddi kaygılarına dikkat ederiz, çünkü bir girişimci olarak, bir yangın, kırılma ya da doğal felaketten. sonra plakanız üzerinde zaten yeterince şey olduğunu biliyoruz.
 • Kayıp önleme konusunda ücretsiz uzman tavsiyesi sunuyoruz.

Depolama Sigortası Bu ne kapsıyor?

 • Bir yangın sonucu işletme envanteri ve mal kaybı standart kapsama dahil edilir.
 • Kırılmalar ve doğal felaketlerin sonucu olarak hasar için ilave teminat.
 • Kaybedilen veya hasar gören işletme varlıkları, mallar, makineler ve envanter.
 • Değiştirme alanının geçici kiralanması.
 • Yıldırım çarpması ve su hasarı çok kapsamlı.

RAHATDEPO’nun Eşyaların sigortası ne kadardır?

Eşya sigortanız, işletmeniz için özelleştirilmiştir. Fiyat, şirketiniz için istediğiniz temel ve ilave teminata bağlıdır. Rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

7/24 Güvenlik Kamaralarla İzlenmekte

 • Depolarımızda yangın ve hırsızlık önleme sistemleri, son teknoloji ürünü envanter yönetimi sistemi ve 24 saat kapalı devre kamera gözetimi bulunur. Ayrıca, en güvenli, temiz ve organize ticari depolama tesislerini
 • sağlamak için PCO haşere kontrol hizmetleri ile sertifikalandırılmıştır.
 • Depolarımız Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olup, benzersiz ihtiyaçlarınıza göre kısa ve uzun vadeli depolama düzenlemeleri var. Eşyalarınız paletli ve tonozlu olacak veya bu gereksinimler için açık raf alanımız olacak.
 • Ticari saklama gereksinimleriniz için Ulutaş Nakliyat ve Depolama alanına güvenin, çünkü işiniz için uygun maliyetli bir çözümümüz var.
Bakırköy eşya depolama

Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy Eşya depolama konusunda güvenilir hizmet adresi olan firmamız, donanımlı ve sağlıklı altyapısı ile her zaman göreve hazırdır. Bakırköy eşya depolama olarak yıllardan beri bu bölgede insanlar için kaliteli hizmet sunuyoruz. Kendi branşında lider olan firmamız, güvenilir depo seçenekleri ile hizmetinizdedir. Bulunduğunuz yerden bize ulaşım gerçekleştirdiğinizde, eşyaları yerinden teslim alıyoruz. Kendi aracımız ve kendi uzman kadromuzla birlikte, eşyaları en kısa zamanda güvenilir depoya taşıyoruz.

İnsanların değer verdiği eşyaların uzun süre saklanması çok önemlidir. Belki de bazı dönemlerde bu eşyalar işinize yaramayabilir. Hatta kimi zaman bu eşyaların fazlalık bile olabilme durumu vardır. Bu gibi durumlarda güvenilir bir depo seçeneği sizin için önemli bir fırsat ve alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bu konuda eşyalarınızı güvenli bir depo seçeneği ile koruma altına almaktadır. Belli bir zaman ve sizin belirlediğiniz süre ile eşyalarınız güvenilir bir depoda muhafaza edilmektedir.

[lwptoc min=”4″]

Bakırköy Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Beyaz eşyalar, mobilyalar ve sayabileceğimiz daha pek çok seçenek, insanların istifade ettiği ev eşyalarıdır. Bakırköy eşya depolama olarak ev eşyası depolama konusunda son derece gelişmiş bir alt yapıya sahibiz. Müşteri memnuniyeti her zaman geçerli prensiplerimiz arasında bulunmaktadır. Korunaklı ve yalıtımı üst düzey depo alternatifleri, müşterilere güven vermektedir.

 • Ofis depolama
 • Arşiv depolama
 • Parça eşya depolama
 • Kurumsal depolama
 • Antika eşya depolama

Müşteri memnuniyeti için, zamanında yaptığımız yatırımlarla birlikte siz değerli müşterilerimize çok nitelikli hizmetler hazırlamış durumdayız. Kullanmadığınız veya fazlalık olarak gördüğünüz eşyaları belli bir zaman dilimi içerisinde bu güvenilir depolarda saklayabilirsiniz. Bize ulaştığınız zaman kaliteli hizmetimizden yardım almanız çok çabuk bir süre içerisinde gerçekleşecektir. Güvenilir depo ve nitelikli hizmet bütünlüğü ile her zaman firmamız sizin yanınızdadır.

Bakırköy Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nasıldır?

Bakırköy depolama, güvenilir ve sağlıklı ev eşyası depolama hizmeti, firmamızın yıllardan beri üzerinde durduğu bir çalışmayı göstermektedir. Öncelikli olarak depoda saklanacak eşyaların ambalajlı hale gelmesi gerekir. Bu iş için karton, naylon ve Kraft kâğıt ürünleri kullanıyoruz. Müşteri memnuniyeti temel amacımız olduğu için, özellikle naylonun hava alması ve eşyaların uzun vadeli dayanıklı olması çok önemlidir. Aksi takdirde hava almayan eşyalar rutubet ile çürüme etkisi gösterebilir.

Hem de depomuzun yapısı hem de ambalaj yöntemimiz oldukça koruyucudur. Bununla birlikte sigortalı hizmetle beraber, çok değer verdiğiniz eşyalar burada güvenli bir şekilde koruma altına alınır. Bakırköy eşya depolama hizmeti verirken, firmamızın kendi bünyesindeki araçlar ve uzman ekipler tam da bu görev için hazırdır. Eşyanın her nerede olursa olsun yerinden teslim alıyoruz, düzenli istifleme yapıyoruz ve depoya ulaştırıyoruz. Yine depoda istifleme hizmetinin önemi çok büyüktür uzun vadeli bir süreçte eşyalarınız zarar görmeden muhafaza edilir. Her türlü sorun ve afetlere karşı sigortası devreye girmektedir. Değer verdiğiniz ve fayda sağladığınız eşyalar, sizin için olduğu kadar bizim için de çok önemlidir.

Ev Eşyası Depolama Faydaları Nelerdir?

Bakırköy eşya depolama son derece önemli ve kaliteli bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti gibi çok önemli konuda yine yıllardan beri firmamız önemli yatırımlar yapmıştır. sizin değer verdiğiniz eşyalara bizde değer veriyoruz. Maddi açıdan size aşırı külfet oluşturmayacak çözümler, size yaptığımız hizmet tavsiyesini göstermektedir. Tekrardan eşya satın almak yerine, gerektiği zaman kullanmak için bu eşyaları saklamalısınız. Eşyaları atmak ve satmak bir çözüm değildir. Özellikle de kullanışlı nitelikli sağlam eşyalar, insanların adeta hayatındaki en büyük yardımcılarıdır. Güvenilir depo alternatiflerimiz, bu eşyaları saklamak ve uzun süreli muhafaza etmek için size büyük katkı sağlamaktadır.

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları

Bakırköy eşya depolama, güvenilir bir depo ve uygun fiyatlar konusunda, firmamız kesinlikle doğru adres. Firmamızın kendi sitesinde bu konuda ayrıntılı bilgiler var. Hem ücretler hem de kaliteli hizmet boyutları konusunda, size hazırlamış olduğumuz sonuçları görebilirsiniz. Bakırköy eşya depolama fiyatları uygun olduğu gibi, kaliteli hizmet boyutları yine burada en ideal şekli ile karşınıza çıkmıştır. Güvenilir bir depo pek çok kişinin aradığı kaliteli hizmettir. Uygun maliyet ve uygun fiyatlarla birlikte, bu konuda firmamız sizi her zaman en olumlu şekilde desteklemektedir.

Evinizin Oda SayısıBakırköy Depolama ÜcretleriNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0250₺600₺
1+1350₺700₺
2+1400₺800₺
3+1550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Avrupa yakası eşya depolama eşyalarınızı depolarımız da saklamak isterseniz. Avrupa yakasında bulunan depolarımızda bir tanesin de eşyalarınızı depolarımıza kaldırabilirsiniz. Depolarımız yüksek katlarda ve rutubetsiz ortamlardadır. Eşya depolama konusunda bizimle daha güvende kalın. Eşya depolama Avrupa yakasının her bölgesinden gerçekleştirilmektedir.

Eşya sigortası mevcut mu ?

Tabiki eşyalarınız depolarımıza konulduktan sonra sigortalı kapsamına girmektedir.
Depodaki eşyalarım için ekleme veya çıkarma yapabilir miyim ?
Bunun için 2-3 iş günü öncesinde haber verip aradığınız takdirde mevcut eşyalarınıza ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Beykoz ev eşyası depolama fiyatlerı

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz depolama İstanbul’daki ticari depolama çözümünüz. 25.000 feet kare üzerinde iklim kontrollü depolama alanına sahiptir.

Beykoz Eşya Depolama herhangi bir boyut ve kapsamda ticari depolama gereksinimini. karşılamaya hazır olan iki tam garantili depoya sahiptir.

Taşınmadan önce ya da milyonlarca minik otomobil parçasını alıp almayacağınıza göre, yeni ofis mobilyalarınızı depoluyor. olsak da, Ofis depolama çözümü Ulutaş Nakliyat & Eşya Depolama’da bekliyor.

[lwptoc min=”8″]

Beykoz Eşya Depolama Hakkında

İstanbul’un pek çok semtinde kaliteli hizmetlerimizle beraber ön plana çıkmış bir firmayız. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren. eşyalarınızın garantili bir sistemle korunacağından emin olabilirsiniz.

İstanbul’un farklı semtlerinde verdiğimiz. hizmet ve beraber özellikle Beykoz civarında istekleri karşılayan bir altyapıyı hizmeti. olarak siz müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Beykoz eşya depolama hizmetimiz bu bölgede çok hızlı bir şekilde çalışma yapmamıza katkı sağlıyor.

Elbette ki öncelikli olarak sizin adınıza yarattığımız fırsatlar ve ortaya koyduğumuz. seçenekleri görmeniz tercih edeceğiniz hizmeti belirleme açısından büyük önem taşımaktadır.

Yatırımdan kaçınmayan ve müşterisi için her zaman en iyisini isteyen. bir firma olarak bu zamana kadar hep göz kamaştırıcı çalışmalarımız oldu. Sayısız ve nitelikli depo seçenekleri ile birlikte. siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Beykoz Eşya Depolama Hizmetleri

Beykoz civarında sunduğumuz hizmetin siz müşteriler için iyi bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Her cinsten ve türden eşyaları koruyacak altyapıya sahip. olduğumuz gibi hizmetimiz ve sınırları aşan çalışma anlayışımız size daha fazla yardımcı olma konusunda bize destek veriyor. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını aynı anda size sunmak için yeterli altyapımız var.

 • Ev eşyası depolama
 • Ofis depolama
 • Parça eşya depolama
 • Sanat eserleri depolama
 • Antika eşya depolama
 • Arşiv depolama

Beykoz eşya depolama seçenek ve fırsatlarını bu bölgede hizmetimizden. yararlanmak isteyen tüm insanlar değerlendirebilir. Kendinize ait kişisel ve özel bir depo seçeneği oldukça kullanışlı ve verimli bir alternatif olarak dikkat çekmektedir.

Profesyonelce işine bağlı olan bununla beraber düzenli çalışma anlayışını her zaman elde tutan bir firma. olarak sizi şaşırtmaya devam edeceğiz. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sizin için sorun olacak konuları aradan çıkarıyoruz ve hızlı hizmet bizim için çok önemli. Göbek eşya depolama teknikleri gerekse de bu iş için hazırladığımız muazzam altyapı. seçenekleri siz müşterilerimizin memnuniyetini daha kolay elde etmemiz için bize katkı sağlıyor.

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

 

Evinizin Oda SayısıDepolama ÜcretleriNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0250₺600₺
1+1350₺700₺
2+1400₺800₺
3+1550₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Beykoz ve civarında ikamet ediyorsanız öncelikli olarak bu üst düzey hizmetin fiyatları konusunda bir araştırma yapmalısınız. Aslında bu araştırmayı yapmak için yerinizden bile kalkmanıza gerek yok. Bizim gibi internet üzerinden hizmet veren firmaların detaylı ve ayrıcalıklı. hizmetlerini buradan görmeniz ve değerlendirmeniz mümkündür. Değerlendirme yapmak ve mevcut durumu görmek için sayfalarımızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Beykoz eşya depolama fiyatları en uygun seçeneklerle beraber elbette ki ilk alternatif bizim firmamız olacak ve size iyi bir fırsat verecektir. Son dönemlerin popüler girişimi ve gerekli sektörü size hem altyapısıyla hem de uygun fiyatlarıyla beraber çözüm oluşturmaya devam edecek.

Uygun fiyat politikamız yıl boyu devam ettiği gibi kampanyalı paketlerimiz tam da aradığınız nitelikleri oluşturmaya devam ediyor. Güvenli depo ve verimli kullanımı konusunda firmamızın desteği ile birlikte eşyalarınızı istediğiniz sürece güven içerisinde tutabilirsiniz.

Beykoz Sigortalı Eşya Depolama Çözümleri

Akıllı bir girişimci depolanacak eşyaların doğru şekilde sigortalanmasını sağlar. Bu şekilde bir şirket, örneğin bir ateşten sonra müşterilerini kaybetmeden hızlı bir şekilde ayaklarına geri dönebilir.

Anadolu eşya sigortası, bir yangın sonucu stok ve mal kaybınızı kapsar. Ayrıca, doğal felaketler ve kırılmalar için ek kapsam da alabilirsin. Bir mola durumunda, Anadolu, mallar (üçüncü şahıslara ait olanlar da dahil olmak üzere), makineler ve envanter gibi kayıp veya hasar gören ticari varlıkları kapsar. Ara sigortamız her zaman yangın sigortası ile birlikte sunulmaktadır.

Eşya Depolama Sigortası Neden bu sigortayı seçmelisin?

Yangın, kırılma ya da doğal felaket sonrasında envanterinizi ve ürünlerinizi değiştirme masraflarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz.
Ayrıca, binanızın içinde veya mülkünüzde bulunan üçüncü şahıslara ait makineleri ve malları teminat altına alabiliriz.
Envanteri kaybetmenin maddi kaygılarına dikkat ederiz, çünkü bir girişimci olarak, bir yangın, kırılma ya da doğal felaketten. sonra plakanız üzerinde zaten yeterince şey olduğunu biliyoruz.
Kayıp önleme konusunda ücretsiz uzman tavsiyesi sunuyoruz.

Depolama Sigortası Ne Kapsıyor?

 • Bir yangın sonucu işletme envanteri ve mal kaybı standart kapsama dahil edilir.
 • Kırılmalar ve doğal felaketlerin sonucu olarak hasar için ilave teminat.
 • Kaybedilen veya hasar gören işletme varlıkları, mallar, makineler ve envanter.
 • Değiştirme alanının geçici kiralanması.
 • Yıldırım çarpması ve su hasarı çok kapsamlı.
 • RAHATDEPO’nun Eşyaların sigortası ne kadardır?
 • Eşya sigortanız, işletmeniz için özelleştirilmiştir. Fiyat, şirketiniz için istediğiniz temel ve ilave teminata bağlıdır. Rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

7/24 Güvenlik Kamaralarla İzlenmekte

Depolarımızda yangın ve hırsızlık önleme sistemleri, son teknoloji ürünü envanter yönetimi sistemi ve 24 saat kapalı devre kamera gözetimi bulunur. Ayrıca, en güvenli, temiz ve organize ticari depolama tesislerini sağlamak için PCO haşere kontrol hizmetleri ile sertifikalandırılmıştır.

Depolarımız Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olup, benzersiz ihtiyaçlarınıza göre kısa ve uzun vadeli depolama düzenlemeleri var. Eşyalarınız paletli ve tonozlu olacak veya bu gereksinimler için açık raf alanımız olacak. Ticari saklama gereksinimleriniz için Ulutaş Nakliyat ve Depolama alanına güvenin, çünkü işiniz için uygun maliyetli bir çözümümüz var.

Beykoz Eşya Depolama olarak amacımız müşterilerimizin profesyonel düzeyde, kaliteli olarak eşya taşımacılığı hizmeti almalarıdır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Beykoz Eşya Depolama Hakkında Soru – Cevap

Rahatdepo.com eşya depolama hizmeti nasıl çalışıyor?

İnternetten veya telefon ile siparişinizi oluşturuyorsunuz, tercihinize göre karşılıklı randevu tarihi belirleniyor, randevu tarihinde deponuzu kapınıza getirip eşyaları paketleyip tümünü depolarınızın içine yüklüyoruz, kapısını kilitleyip anahtarını size veriyoruz, depomuza götürüp güvenli alanlarımızda saklıyoruz ve istediğiniz zaman geri çağırıp eşyalarınızı teslim alabiliyorsunuz.

Eşyalarımı kendim getirebilir miyim? – geri teslim alabilir miyim?

Tabiki! Dilediğiniz zaman web sitemizden veya 0216 573 42 32 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak randevu alıp eşyalarınızı getirebilir veya eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Depoya neler sığar

Palet Üstü Depo: Derinlik 0.80 m x Yükseklik 1,6m x Genişlik 1.2m Sık kullanmadığınız eşyalarınız, spor malzemelerinizi, çocuklarınızın oyuncaklarını, bavullarınızı, kullanmadığınız ama aynı zamanda da atamadığınız dekorasyon ve mutfak malzemelerinizi ,kışlık lastiklerinizi ve hatta sezonluk kıyafetlerinizi saklayabilirsiniz.

Mobil depo : Derinlik 2.04 m x Yükseklik 2.04 m x Genişlik 1.37 m Koli, valiz, yatak, çamaşır makinesi veya de-monte mobilyalarınızı saklayabilirsiniz.

Sabit Depo: Derinlik 6.00 m x Yükseklik 2.60 m x Genişlik 2.40 m 20 Feet’lik gemi konteynerı ve zemin ölçüleri 220 cm* 600 cm, yükseklik 220 cm’dir. İç hacmi 37 m3 ‘dür. Bu Sabit Depoların anahtarları her daim kiracı da kalmaktadır. Sabit Depolar tamamen kapalı olan Depoevi’nin içindedir.

Eşyalarımı paketlemek için malzeme talep edebilir miyim?

Daha sağlıklı depolama yapabilmek ve eşyalarınızı en iyi biçimde koruyabilmek için kolilere, köpüklere ve yardımcı ambalaj malzemelerine ihtiyacınız olabilir.
Bu ihtiyaçlarınızı http://www.rahadepo.com üzerinden online olarak belirleyip veya firmamıza bildirerek satın alabilirsiniz.

RahatDepo.com Nedir?

RahatDepo, tüm depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan, sigortalı bir depolama hizmetidir.

Nakliye ücretleriniz neler?

https://www.rahatdepo.com/esya-depolama-fiyatlari/ sipariş adımlarından nakliye ücretilerimiz öğrenebilirsiniz.