fbpx

Ultra Depo ( Kişiye Özel Odalı Depolar )

Ultra Eşya Depolama boyutları iç yükseklik 2 metre, genişlik 1.8 metre ve uzunluk olarak 2.30 metre sınırındadır. İçerisine 9.0m³ eşya konularak muhafaza edilebilir
Eşya depolama hizmeti öncelikle güvenilir eşya depolama hizmetleri sunan firmamız, sizler için tek doğru tercihtir. Eşya depolama’ da özel eşyalarınız için özel depo tutmak biraz daha pahalı olabilir. Sonuç olarak eşyalarınız için özel depo gerekebilir. Bir odaya depo yapmanız, birçok sorunu beraberinde getirebilir.

Güvenilir birinin evine eşyalarınızı götürmeniz de oldukça zor bir meseledir. Eşyalarınız için bir depo aramak, zor bir iştir. Bunun nedeni, güvenilir. Ancak güvenlik konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.  eşya depolama ile ilgili tüm merak etikleriniz  gerek sayfamız da gerek olan ekspertiz arkadaşlarımız detaylı aktaracaklar.

Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır ?

İstanbul Ev Eşyası Depolama alanları olarak arşiv ve eşyası depolama alanları ikiye bölünmektedir eşyalarınızı depolarımızda sağlam bir şekilde depolamak isterseniz.

Bu durumda iki farklı işlem sonucunda eşyalarınız depolanıyor. Eşya depolamada en iyi firma olarak gösterilen. rahat depolama firması kendi kategorisinde öncü bir firma olarak parmakla gösterilmektedir. Sizde eşyalarınız sağlam depolara kaldırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı en iyi şekilde depolayabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Gelenekten Geleceğe Emin Adımlarla Müşteri Memnuniyeti Politikamız İle Hizmetinizdeyiz..

Ultra Depo

Ultra Depo

340Aylık Ücret

  • 1+1 Ev Depolama
  • 7/24 Kameralar & Güvenlik
  • Sigortalı Depolama
  • Rutübetsiz & Hijyenik Depolar
  • Yüksek Katlarda Depolanır
  • 7/24 İletişim ve Destek