Rahat depo şirketine ait bütün haberler burdan

Kurumsal eşya depolama

Kurumsal Eşya Depolama

Kurumsal depolama sizlere güvenli bir depolama hizmeti veriyor. Eşyalarınızı depolarımızda istediğiniz tarihlere kadar güvenle muhafaza ediyoruz. Eşyalarınız depolarımızda hiçbir hasar görmeden saklanıyor. Fazla eşyalarınızı evinizde tutmanıza artık gerek yok. Depolarımız depolama standartlarına uygun, temiz, ferah ve güvenlidir. Eşyalarınız depolarımıza ilk olarak paketlenerek yerleştirilir

Gün geçtikçe artan yaşam alanları, şehirlerin oldukça fazla kullanımı eşyalarımızın alanını daralttı. Kullanılmayan, ve fazla olan eşyalarınız için sizlere özel olarak tasarlamış olduğumuz akıllı oda depolarımızda eşyalarınız oldukça güven altındadır. Rahat Depo müşterilerimizin taşımacılık hizmetlerinde 10 yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerle sizlere profesyonel eşya depolama çözümleri üretmektedir.

Rahat depolama hizmetlerindeki asıl temel amacı gerekli özen ve hassasiyeti göstererek, profesyonel çalışmalar doğrultusunda depolama hizmeti sağlayabilmektir. Depolanan her bir eşya parçasının sizler için ne kadar önem arz ettiğinin bilincince olarak, eşyanızın tabiatını uygun gerekli ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınızı depolamaktayız. Depoya gidecek eşyalar kısa süreli veya uzun süreli kaldığını düşünürsek titiz bir işçilik ile eşyalarınızı en iyi düzeyde ambalajlayıp, yıllarca depomuzda muhafaza etmekteyiz.

Eşya depolarımız güvenlik sistemlerine oldukça önem verir. Güvenlik görevlisi, 7/24 kayıt yapabilen kameralar, olası afetlere karşı oluşabilecek olumsuz durumlara karşı ise geniş kapsamlı sigorta altındadır. Depomuzun sigorta kapsamı yangın, deprem, sel, su baskını, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta altındadır.

İstanbul eşya depolama

Kurumsal Eşya Depolama

Neden Rahat Eşya Depolama?

Kurumsal Eşya Depolama çözümlerinde 10 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı bir Rahat Depo yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.

 • Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.
 • Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
 • Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
 • Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
  Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.
 • Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır. Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi,
 • kaç personelin nakliyat hizmeti sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

Kurumsal Depo Kiralama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

Tüm eşyalarınızın envanteri çıkarıldıktan sonra sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Avrupa Yakası Eşya Depolama

Avrupa Yakası Eşya Depolama

Avrupa Yakası Eşya Depolama İş yerinizde ya da evinizde bulunan fazla eşyalarınızı çöpe atmak yerine onları saklayarak ve koruyarak zaman içerisinde değerlendirerek eşya depolama hizmetlerimizi avantaja çevirebilirsiniz. Evinizde fazla yer kaplayan eşyalarınız varsa firmamızla iletişime geçerseniz rahat depo şirketi sizin için en iyi çözüm yolunu üreterek hizmet verecektir. Evini tadilat ettirmek isteyenler, yeni evlenecek olan kişiler ya da ev arama sürecinde olan kişilerin ev eşyaları için depolama işlemleri güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir.

Avrupa Yakasında Eşya Depolamanın Avantajları

Eşya depolamanın avantajları nelerdir? Günümüzde en modern ihtiyaçlarından birisi de eşya depolama olmaktadır. Eşya depolama için düzenli, temiz, güvenilir bir depo seçimi oldukça önemli olmaktadır. Evinizde koyacak yer bulamadığınız fazla olan eşyaları saklamak istediğinizde ve atmak istemediğiniz de eşya depolama hizmetlerimizden yararlanmak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınızı güvence altına alırsınız. Rahat depo şirketi faaliyetleri içinde yer alan eşya depolama hizmetlerimiz ile size birçok alanda avantaj sunulmaktadır. Avrupa yakası eşya depolamanın avantajları şunlardır:

 • Avrupa yakası eşya depolamanın maliyet avantajı
 • Eşya depolamanın güvenlik avantajı bulunmaktadır

Evden uzak kaldığınız durumlarda sürekli olarak aklınızın evde kalması ya da eşyalarda kalmasını istemediğiniz zaman eşya depolama güvenlik açısından oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır. Eşyaların sel, yangın gibi doğal afet durumları karşısında ya da çalınma riski karşısında eşyalarınıza zarar gelip gelmemesi açısından bakıldığı zaman eşya depolamak oldukça avantajlıdır.

Bununla birlikte farklı bir şehirde görev alacak olan kişiler, çalışacak olan kişiler ya da farklı bir şehirde öğrenim görecek olan öğrenciler için eşya depolama oldukça avantajlı olmaktadır. Aynı şekilde uzun süre tatil planları yapan kişiler ya da iş gereği yurt dışında bulunması gereken ya da şehir dışında bulunması gereken kişiler ev eşyalarını güven altına almak için eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Avrupa yakası eşya depolama hizmetlerinin bir diğer önemli avantajı maliyettir. Firmamız eşya depolama hizmetlerinde sizlere maliyet açısından oldukça avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyata eşyalarınız güvenli bir ortamda korunmakta ve saklanmaktadır. Böylece yüksek masraflardan ve yüksek kira giderlerinden kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda eşyalarınızın yıpranma, kırılma, zarar görme gibi olumsuz hasarlarını engellemiş olursunuz. Bununla birlikte depolama ihtiyaçlarınızı ve taşıma ihtiyaçlarınızı profesyonel anlamda müşteri temsilcilerimizle sunmaktayız.

Depolama şirketi

Avrupa Yakası Eşya Depolama Hizmetleri

Rahat depo şirketi olarak ev tadilatı, yurt dışı görevi, ev bulamama gibi durumlarda sizlere yardımcı olmak için depolama hizmetlerini yüksek kalitede ve yüksek standartlarda sunmaktayız. Güven, kalite ve maliyet açısından firmamızı tercih edebilirsiniz. Ev eşyası olarak depoladığınız ürünler şunlardır:

 • Ev eşyaları
 • Ofis eşyaları
 • Fuar ekipmanları
 • Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünleri
 • Kışlık ya da yazlık lastikler

Eşyalarınız depolandığı zaman depo kutusunu sizden başka kimse açamaz ve depo kutusunun anahtarı sadece size teslim edilmektedir. Bununla birlikte oldukça güvenli bir ortamda saklanan ev eşyalarınız depolarımızda saklanmaktadır. Depolarımız kamera sistemi ile izlenmektedir. Eşyalar aynı zamanda olumsuz dış etkenlerden etkilenmez. Sizin olmadığınız dönemlerde eşyalarınızı koruyarak depolama merkezlerimizde saklamaktayız.

Firmamız zahmetsiz depolama hizmeti sunmaktadır. Depolamak istediğiniz eşyalarınızı, kapınızın önüne gelip alarak uygun olan depomuza sevk etme işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ev eşyası depolama işlemleri kapsamında koli depolama, parça eşya depolama, ofis eşyası depolama gibi birçok farklı ihtiyaçlara yönelik çözüm yolları üretmekteyiz.

Ev eşyalarınız ya da ofiste eşyalarınız korunaklı sağlıklı ve hijyenik depolarımız ile birlikte saklanmaktadır. Eşyalarınız her türlü olumsuz koşullardan korunur. Depolarımız 7/24 kamera sistemi ile izlenen güvenli ve hijyenik ortamlardır. Ayrıca kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliği sağlanır. Bununla birlikte paketleme işlemlerini ve taşıma hizmetlerini de yerine getirmekteyiz.

WhatsApp İletişim : 0532 710 11 83 | Mobil İletişim : 0532 267 05 83

Ofis depolama

Ofis Depolama Hizmeti

Günümüzde çalışma ortamlarının büyük bir kısmı ofis şeklinde standartlaştırılmış alanlarda gerçekleşmektedir. İş hayatının en önemli parçalarından biri olan ofisler, birçok eşya kullanılarak oluşturmaktadır. Evraklar, mobilyalar ve aksesuarlar ofislerde kullanılan belli başlı eşyalar arasında yer almaktadır. Ofis depolama, iş değişikli ya da iş yeri değişikliği gibi çeşitli nedenlerden dolayı belirli bir süre zarfı boyunca kullanılmayacak olan ofis içine bulunan eşyaların profesyonel kişiler tarafından uygun ortamlarda depolanması işlemine verilen isimdir. Ofis depolama hizmeti sayesinde, eşyaların zarar görmeden korunması sağlanmış olacaktır. Depolama süresi bittikten sonra, hizmete söz konusu olan eşyalar depodan alınarak, sorunsuz bir şekilde kullanılmaya başlanabilmektedir. Rahat depo şirketi olarak, ofis içinde bulunan fazlalık eşyaların, iş değişikliği nedeni ve iş yeri değişikliği nedeni ile belirli bir süre bekletilmesi gereken eşyaların, en profesyonel şekilde depolanmasını sağlamakta ve bu süreci üstlenerek üzerinize düşen birçok yükü ortadan kaldırmaktayız.

Rahat depo şirketi olarak sunmuş olduğu ofis depolama hizmeti sadece ofis içi eşyaların değil, ofis evraklarının da depolanmasını sağlamaktadır. Günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde gelişim göstermesi sayesinde önemli birtakım evrakların büyük bir kısmı dijital ortamlarda saklanıyor olsa da hala bazı resmi evrakların kağıtlar ve dosyalar halinde saklanması zorunlu kılınmaktadır. Bu zorunluluk zaman içinde kullanılmayan fakat bazı hallerde lazım olabilen evrakların birikmesine ve ofis içinde ciddi bir yer işgal etmesine neden olmaktadır. Firmamız, tamda bu durumda fazla evrakların depolanmasını ve ofis içinde daha fazla kullanılabilir alana sahip olunmasını sağlamaktadır. Sizlerde vermiş olduğu depolama hizmetinde profesyonellik kazanmış olan firmamızdan ofis depolama hizmeti ve ofis depolama hizmeti ücreti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, telefon numaralarımız üzerinden izlere ulaşabilirsiniz.

Ofis Depolama Hizmeti Fiyatları

Ofis depolama hizmeti, ofis içinde bulunan eşyaların çeşitli nedenler doğrultusunda profesyonel kurumlar tarafından istenilen süreye kadar depolanmasına verilen isimdir. Rahat depo şirketi olarak vermiş olduğumuz güvenli, hızlı, düzenli, özenli ve profesyonel ofis depolama hizmetini en uygun fiyatlar eşliğine sunması sayesinde, çok kısa bir süre içinde sektör lideri konumuna gelmeyi başarmıştır. En kaliteli ve profesyonel hizmeti alacağınız firmamızda, ofis depolama hizmeti fiyatları bazı kriterler doğrultusunda belirlenmektedir. Son derece hızlı, güvenli, özenli ve pratik bir hizmet sunan firmamız, ofis içindeki eşyaların adetleri, eşyaların türü ve eşyaların taşınacağı mesafe gibi noktaları göz önüne alarak ofis depolama fiyatlarını belirlemektedir. Sizlerde ofis eşyalarınızın alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından depolanmasını istiyorsanız, Rahat depo şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

depolama firması

Ofis Depolama Hizmetinin Kişilere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Çalışma alanlarının geniş ve kullanılabilir olması için faydalanılan hizmetlerden biri ofis depolama hizmetidir. Ofis içinde gereksiz yer kaplayan evrak, koltuk, masa ya da sandalye gibi eşyaların alanında uzman kişiler tarafından titizlik ile depolanması, ofis içinde çalışan kişilere birçok kolaylık sağlayacaktır. Rahat depo şirketi olarak ofis içinde yer alan fazla eşyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleri ile en uygun alanlarda saklayarak, güvenli bir depolama hizmeti almanızı ve ihtiyacınız halinde yeniden kullanmanızı sağlamaktayız. Ofis içindeki fazla ve gereksiz eşyaların ortadan kaldırılması, iş alanlarının daha konforlu ve işlevsel bir hal almasını sağlayacaktır.

Ofis depolama konusunda uzmanlaşmış olan ve her zaman en uygun fiyatlı hizmeti almanızı sağlayan firmamız, temiz, güvenli ve anahtarının bir kopyasını sizlere teslim edeceği depo alanları ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. İhtiyaç fazlası tüm ofis eşyalarınızın en kaliteli ambalajlar ile paketlenmesini ve en uygun koşullarda saklanmasını sağlayan firmamız, kaliteli bir hizmet aldığınızdan emin olmanız adına eşyalarınızı depolara yerleştirdikten sonra, sizlere fotoğraf ulaştırmakta ve aldığınız hizmetten memnun olmanızı sağlamaktadır.

Ev depolama sistemleri

Ev Depolama Sistemleri

Ev depolama sistemleri, kişiler tarafından arka planda tutulan; ancak son derece önemli bir unsurdur. Yeni bir ev seçilirken depolama imkanları göz önünde bulundurulmaz ve gelişigüzel bir depolama sistemi oluşturulur. Bir süre sonra önemsenmeyen bu depolama sistemi, büyük sorunlara neden olabilir ve bütün düzen bozulabilir. İnsanların evinde ihtiyaç duymadığı ya da kullanmadığı birçok eşya bulunmaktadır.

Bu eşyalar çözüm olarak, garaj, bodrum ve tavan arası gibi yerlere saklanır. Bir süre sonra biriken eşyalar, yaşam alanınızı daraltmayı sürdürecek ve bir kaos oluşturur. Ayrıca, bu mekanların herhangi bir nem ve su baskınlarına karşı güvenli imkanlar sunmaması ile birlikte eşyaların zarar görme ihtimali katlanarak artar. Kurumsal ve kişisel kullanımlar için birçok depolama sistemi bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde çok yoğun olarak kullanılan bu sistemler sayesinde, evinizin için gerekli olan depolama hizmetine kavuşabilir ve önemli miktarda zaman ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz. Rahat Depo Şirketi bünyesindeki ev depolama sistemi ile eşyalarınız, uygun ortamlarda, 7 gün 24 saat kamera ile izlenerek son derece güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Dilediğiniz zaman eşyalarınız hakkında bilgi alabilir ve teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca size teslim ettiğimiz depo anahtarı ile 7 gün 24 saat eşyalarınızı görmekte özgürsünüz.

Ev Depolama

Ev depolama, şirketler tarafından sunulan, eşyaların saklanması için bir depolama alanının tahsis edilmesi ve yönetilmesini kapsayan bir hizmettir. Eşyalar, titiz bir çalışma ile paketlenerek taşınmalı ve en ufak bir zarar görmemelidir. Ev depolama hizmetimiz ile, eşyalarınız talep ettiğiniz noktadan teslim alınarak, son derece hassas bir şekilde taşınır ve depo alanında yüksek güvenlikli bir şekilde saklanır.

Ev Depolama Hizmeti ile Birlikte Depolanabilen Eşyalar

Özellikle ev taşıma işlemlerinde sıklıkla talep gören Rahat Depo Şirketi ev depolama hizmeti ile, evinizde her türlü mobilya, beyaz eşya ve öğeleri depolama imkanına sahip olabilirsiniz. Eşyalarınızın büyüklüğü depolama hizmeti almanıza engel teşkil etmez. Çeşitli büyüklüklerdeki depolama alanlarımızla ile size uygun bir depolama hizmetini alabilir ve dilediğiniz süre burada tutulmasını sağlayabilirsiniz.

Ev Depolama Hizmeti Alma Süreci

Ev depolama hizmetine başvurmanız halinde bir ekspertiz evinize yönlendirilir ve sigorta değer tespiti yapılması sağlanır. Sağlanan bilgiler ışığında hizmet projesinin genel hatları oluşturulur. Taşıma işleminde önce eşyalarınız yüksek güvenlikli bir şekilde paketlenerek işleme hazır hale getirilir. Önceden belirlenmiş olan bir günde evinizden eşyalarınız alınarak dikkatli bir şekilde taşınır ve size özel olarak tahsis edilen depo alanına yerleştirilir. Eşyalarınızı istediğiniz süre zarfı kadar bu depolarda saklayabilir ve dilediğiniz an görebilirsiniz. Sahip olduğumuz depo alanların, sürekli olarak nem ve ısı kontrolü sağlanır, herhangi bir etkenden zarar görmesi engellenir.

Ev depolama çözümleri

Ev Depolama Sisteminin Sağladığı Avantajlar

Rahat Depo Şirketi bünyesinde sunulan ev depolama sistemi sayesinde birçok avantaja sahip olabilmektesiniz. Bunları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 • Eşyalarınız bulunduğu odalar, alarm sistemi ile donatılır ve 7 gün 24 saat kamera ile takip edilir.
 • Eşyalarınız tamamen güvenli bir şekilde korunur.
 • Sigorta imkanına sahip olunur.
 • Depo kiralama seçenekleri bulunmaktadır.
 • Eşyalarınız metal konteynerler ile birlikte muhafaza edilir.
 • Çok fazla çeşitte paketleme seçenekleri sunulur.
 • Kullanıcı dostu bir maliyet politikası bulunmaktadır.
 • Online olarak depo yönetme imkânı tanınmaktadır.
 • Hizmeti almak için sizlere uygun ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Maddi ve manevi değerler taşıyan eşyalarınız güvenlik endişesi duyabilirsiniz. Kişisel olarak yaptığınız depolama işlemleri bu eşyalarınızın zarar uğramasına neden olabilir ve sizi büyük bir sıkıntıya sokabilir. Rahat Depo Şirketi kapsamındaki ev depolama sisteminin sunduğu avantajlar ile birlikte, eşyalarınızı tamamen güvence altına alabilir ve gözünüz arkada kalmadan diğer önceliklerinize odaklanabilirsiniz.

WhatsApp İletişim : 0532 710 11 83 | Çağrı Merkezi : 444 4 305 

Anadolu Yakası Eşya Depolama

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Anadolu Yakası Eşya Depolama İş yerinizde ya da evinizde bulunan fazla eşyalarınızı çöpe atmak yerine onları saklayarak ve koruyarak zaman içerisinde değerlendirerek. eşya depolama hizmetlerimizi avantaja çevirebilirsiniz. Evinizde fazla yer kaplayan eşyalarınız varsa firmamızla iletişime geçerseniz rahat depo şirketi sizin için en iyi çözüm yolunu üreterek hizmet verecektir. Evini tadilat ettirmek isteyenler. yeni evlenecek olan kişiler ya da ev arama sürecinde olan kişilerin ev eşyaları için depolama işlemleri güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir.

 Eşya Depolamanın Avantajları

Eşya depolamanın avantajları nelerdir?

 • Günümüzde en modern ihtiyaçlarından birisi de eşya depolama olmaktadır.
 • Eşya depolama için düzenli, temiz, güvenilir bir depo seçimi oldukça önemli olmaktadır.
 • Evinizde koyacak yer bulamadığınız fazla olan eşyaları saklamak. istediğinizde ve atmak istemediğiniz de eşya depolama hizmetlerimizden yararlanmak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınızı güvence altına alırsınız.
 • Rahat depo şirketi faaliyetleri içinde yer alan eşya depolama hizmetlerimiz ile size birçok alanda avantaj sunulmaktadır. Anadolu yakası eşya depolamanın avantajları şunlardır:

Ev eşyası depolama hizmeti

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları Avantajı

Eşya depolamanın güvenlik avantajı bulunmaktadır

Evden uzak kaldığınız durumlarda sürekli olarak aklınızın evde kalması ya da eşyalarda kalmasını istemediğiniz. zaman eşya depolama güvenlik açısından oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır. Eşyaların sel, yangın gibi doğal afet durumları karşısında ya da çalınma riski karşısında eşyalarınıza zarar gelip gelmemesi açısından. bakıldığı zaman eşya depolamak oldukça avantajlıdır.

Bununla birlikte farklı bir şehirde görev alacak olan kişiler, çalışacak olan kişiler ya da farklı bir şehirde öğrenim. görecek olan öğrenciler için eşya depolama oldukça avantajlı olmaktadır. Aynı şekilde uzun süre tatil planları yapan kişiler ya da iş gereği yurt dışında bulunması gereken. ya da şehir dışında bulunması gereken kişiler ev eşyalarını güven altına almak için eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Anadolu yakası eşya depolama hizmetlerinin bir diğer önemli avantajı maliyettir.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Bölgeleri

Ataşehir , Çekmeköy , Pendik , Üsküdar , Kadıköy , Ümraniye , Göztepe , Kartal , Şile , Maltepe , Kurtköy , Sultanbeyli , Sarıgazi , Sancaktepe ,

Firmamız eşya depolama hizmetlerinde sizlere maliyet açısından oldukça avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyata eşyalarınız güvenli bir ortamda korunmakta ve saklanmaktadır. Böylece yüksek masraflardan ve yüksek kira giderlerinden kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda eşyalarınızın yıpranma, kırılma, zarar görme gibi olumsuz hasarlarını engellemiş olursunuz. Bununla birlikte depolama ihtiyaçlarınızı ve taşıma ihtiyaçlarınızı profesyonel anlamda müşteri temsilcilerimizle sunmaktayız.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Hizmetleri

Rahat depo şirketi olarak ev tadilatı, yurt dışı görevi, ev bulamama gibi durumlarda. sizlere yardımcı olmak için depolama hizmetlerini yüksek kalitede ve yüksek standartlarda sunmaktayız. Güven, kalite ve maliyet açısından firmamızı tercih edebilirsiniz. Ev eşyası olarak depoladığınız ürünler şunlardır:

 • Ev eşyaları
 • Ofis eşyaları
 • Fuar ekipmanları
 • Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünleri
 • Kışlık ya da yazlık lastikler

Eşyalarınız depolandığı zaman depo kutusunu sizden başka kimse açamaz ve depo kutusunun anahtarı sadece size teslim edilmektedir. Bununla birlikte oldukça güvenli bir ortamda saklanan ev eşyalarınız depolarımızda saklanmaktadır. Depolarımız kamera sistemi ile izlenmektedir. Eşyalar aynı zamanda olumsuz dış etkenlerden etkilenmez. Sizin olmadığınız dönemlerde eşyalarınızı koruyarak depolama merkezlerimizde saklamaktayız.

Firmamız zahmetsiz depolama hizmeti sunmaktadır. Depolamak istediğiniz eşyalarınızı, kapınızın önüne gelip alarak uygun olan depomuza sevk etme işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ev eşyası depolama işlemleri kapsamında koli depolama, parça eşya depolama, ofis eşyası depolama gibi birçok farklı ihtiyaçlara yönelik çözüm yolları üretmekteyiz.

Ev eşyalarınız ya da ofiste eşyalarınız korunaklı sağlıklı ve hijyenik depolarımız ile birlikte saklanmaktadır. Eşyalarınız her türlü olumsuz koşullardan korunur. Depolarımız 7/24 kamera sistemi ile izlenen güvenli ve hijyenik ortamlardır. Ayrıca kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliği sağlanır. Bununla birlikte paketleme işlemlerini ve taşıma hizmetlerini de yerine getirmekteyiz.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları Teklifi Alın

[button title=”Teklif Alın” link=”https://www.rahatdepo.com/esya-depolama-fiyatlari” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

Depolama hizmeti veren firmalar

Depolama Hizmeti Veren Firmalar

Depolama Hizmeti Veren Firmalar Günümüzde şehir hayatında yaşamın minimal hale gelmesiyle beraber yaşanan evler küçülmüştür. İş hayatında atölye veya küçük işletmelerin mevcut alanları da ürünlerin stoklanması açısından ekstra depolama alanına ihtiyaç duyarlar. Sahip olunan ama anlık olarak kullanılmayan. eşyaları, kıyafetleri, kitapları, çocukların oyuncak, bebek arabası veya yatak gibi gelecekte kullanmak. amacıyla tutulan eşyaların tutulabileceği alanlar önem kazanmıştır. Bu amaçla depolama hizmeti veren firmalar ve kullanım seçenekleri artan bir çözüm olarak uygulamaya geçildi.

Depolama Hizmeti Veren Rahat Depo Firması Nasıl Çalışır ?

Depolama firmaları eşyanızın özelliklerine, büyüklüğüne ve talep ettiğiniz alana özel çalışmalar yapar. Bu amaçla dilenirse küçük ya da büyük depolama alanı tercihleri bulunur. Kurumsal firmanıza ait malzeme ve ürünleri ya da bireysel eşyalarınızı güvenle depolayacağınız alanlar mevcuttur. Bu alanın anahtarı sadece sizde bulunur ve bu sayede giriş çıkışların kontrollü olması ve eşyalarınızın emin ellerde olması sağlanır. Ürün depolama alanı için de aynı özellik kullanılmaktadır. Firma yetkilisi ya da bundan sorumlu olan kişi sahip olduğu anahtar ile istediği zaman depoyu kullanma hakkına sahiptir. Depolama alanlarında özenli depolama yapabileceğiniz uygun koşullar sunulur.

depolama

Depolama İşlemi Hızlı ve Profesyonel Yapılmakta

Firmamızda depolama alanı hizmeti hızlı ve profesyonel işlemler sayesinde kolaylıkla yapılır. Eşyaların güvenli bir ortamda tutulması ve rahat depo şirketi anlayışımız sayesinde müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Depo içinde stoklanan ya da saklanan ürün özelliklerine göre raf eklemek, kasa ya da çekmece tipinde ekstra talepte bulunmak mümkündür. Bu sayede stoklanan ürünler ve eşyalar daha kolay saklanır. Ürünlerin bulunduğunuz yerden gelip alınması konusunda nakliye hizmeti de mevcuttur. Bulunduğunuz adres ve eşyaların stoklanacağı depo arasındaki mesafeye göre fiyat farkları oluşabilir. Taleplerinizi firma yetkilileriyle görüştüğünüzde her türlü bilgiyi sizlere vererek işlemlerinize başlamanız sağlanır.

Eşya depolama tavsiye

Eşya Depolama Tavsiye

Eşya Depolama Tavsiye Günümüzde insanlar yoğun iş temposu, stres, boş vakit bulamama gibi etmenlerden dolayı birçok konuda hizmet sağlayıcılardan. yararlanmak istemektedir. İnsanlara birçok konuda yardımcı olan hizmet işletmeleri son zamanlarda en çok tercih edilen alanlar oldu. Taşınma yurtdışı seyahati, yetersiz alanlar veya fazla eşyaların depolanması gibi ihtiyaçlar arttıkça eşya depolama hizmeti veren işletmelere talep arttı.

Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Yapılmakta ?

Eşya depolama işletmeleri müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli hizmetlerle müşterilerin karşısına çıktı. Sizde seyahat edecekseniz veya acil olarak evinizden. çıkmanız gerekiyorsa, eşyalarımı nerede muhafaza edeceğim diye düşünmenize gerek kalmadı. Rahat depo şirketi eşyalarınızı evinizden alıp, kendi bünyelerinde güven içerisinde saklıyorlar.

Eşyalarınızın hem taşınıp hem de güven içerisinde saklandığını bilmek gereksiz iş yükünden ve stresten kurtulmanıza önemli ölçüde katkı sağlıyor. Eşyaların muhafaza edildiği depolar olası bozulma, yıpranma veya küflenmelere karşı rutin bir şekilde ilaçlanıyor. Profesyonel bir hizmetten yararlanmadığınız zaman eşyalarınızı kendiniz depoladığınızda. uygun ortam, nem, hava gibi koşullar eşyalarınızın harap olmasına neden olacaktır.

Eşyalar için uygun olmayan depo, oda, bodrum gibi alanlar hem eşyalarınız için hem de maliyet açısından sizi zarara uğratacaktır. Bu durumda profesyonel hizmet almak oldukça mantıklıdır. Depolama alanlarımız her zaman temiz, güvenli ve eşyalarınıza uygun olarak tasarlanmıştır. Rahat depo şirketi olarak eşyalarınızı saklamakta zorluk çektiğiniz şu günlerde müşterilerinin her zaman yanındadır. Her bütçeye uygun fiyat politikalarıyla sizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hızlı ve profesyonel işlemler ile vaktinizden çalmadan güven içerisinde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetleri

Eşya Depolama Tavsiye ( Referans Üzeri Gelen Müşteriler )

Yaşamakta olduğumuz şu yıllarda nüfus kalabalığı, çarpık kentleşme, mega şehirlere artan göç gibi durumlardan ötürü inşaat firmaları yaşama alanlarımızı oldukça küçük tutmakta. Evlerimiz küçüldükçe fazla eşyalarımız gözümüze batmakta ve eşyaları evlerimize sığdıramamaktayız. Manevi veya maddi değeri yüksek olan birçok eşyamızı atmak istemediğimiz. için yaşama alanlarımızı eşyalarla doldurmak durumunda kalıyoruz. ve bu durum evlerimizin kasvet altında kalmasına sebep oluyor. Bunlar gibi birçok nedenden dolayı eşya depolama hizmetlerine yöneliyoruz. Fazlalıklarımızdan kurtulmak, üstelik atmaya kıyamadığımız eşyalarımızın güven içerisinde muhafaza edildiğini bilmek oldukça avantajlı bir durum.

Eşyalarını depolamak isteyen müşteriler ilk olarak ücretleri merak ediyorlar. Eşya depolama da ürünlerin boyutuna kapladığı alana ve depolama alanlarının konumunuza. olan uzaklığına göre birçok ücret farklılıkları olmakla birlikte fiyatların oldukça makul düzeylerde. olduğunu söyleyebiliriz. Eşyalar uygun ortamlarında, uygun fiyatlarda, güven içerisinde saklanıyor.

Rahat depo şirketi olarak en büyük eşya depolama avantajının bu olduğunu söyleyebiliriz. Değerli eşya, kırılacak eşya, ofis mobilyası gibi eşyanızın kategorisine göre depolama hizmetleri. mevcut olup, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmeniz için avantajlı olanaklar sağlıyor. Her hizmette olduğu gibi depolama hizmetlerinde de profesyonel ekiplerden. yardım alarak boş vakitlerinizi bu işler için harcamamış olursunuz ve eşyalarınız depolanırken sizlerde kendi işlerinize devam edebilirsiniz.

Eşya Depolama Süreci

İşinde profesyonel olan ekiplerimiz ile ev veya ofislerinizden eşyalarınız alınır. Eşyalar özelliklerine göre uygun ambalajlama ve paketleme işlemleri uygulanarak nakliye edilir. Eşyalarınız özel olarak hazırlanan depolarımıza yerleştirilir. Eşyalarınız için en uygun olan şekilde nem dengeleri sağlanır ve gerekli ilaçlamalar rutin halinde yapılır. Bu süreçten sonra eşyalarınız depolarımızda güven içerisinde saklanır.

Aylık veya yıllık saklama süreleri sizin belirlediğiniz şekilde gerçekleştirilir. depo şirketi, saklamak istediğiniz eşyalarınızı taşıma, paketleme ve depolama işlemlerini gerçekleştirerek. sizleri iş yükünden kurtarır ve güvenli bir süreç işlenmesini sağlar. Özellikle profesyonel hizmet, özenli ve güvenli depolama, hızlı işlemler, ve uygun fiyat politikalarıyla konforlu bir hizmet almanıza yardımcı olur.

Oda Sistemli Eşya Depolama

Oda Sistemli Eşya Depolama

Oda Sistemli Eşya Depolama işlemleri belirli bir süre zarfında fazla, kullanılmayan. ileride kullanılmak üzere saklanan eşyaların güvenli bir biçimde muhafazasından oluşmaktadır.

Bu tür işlemler farklı ihtiyaçlardan doğmaktadır. Fazla eşyaların saklanmasının ötesinde kentsel dönüşüm neticesi daha küçük evlerde kiraya çıkma zorunlulukları. çeyiz gibi nedenlerle uygun şartlarda alım ve depolama ihtiyaçları. yazlıklarda kış boyunca eşyaların muhafaza istemleri başlıca nedenler arasında sayılmaktadır.

Rahat depo şirketi ise bu ihtiyaçları profesyonel bir şekilde makul fiyatlarla karşılayan. ve özenle depolayarak eşyaların muhafazasını üstlenen yerdir. Öyle ki eşyalar gelişigüzel istifleme yapılmamalı, ihtiyaç halinde herhangi biri rahatlıkla alınmalı ve en önemlisi sürekli yeri değiştirilmemelidir. Bu tür istekleri karşılamak için oda sistemli eşya depolama hizmetleri kullanılmaktadır.

İstanbul eşya depolamaOdalı Eşya Depolama Sistemin Faydaları Nelerdir?

Eşya depolama hizmetleri belirli bir süre için yapılsa da eşyaların depo içinde sürekli yer değiştirmesi ve diğer depolanan eşyalarla karışması olasılık dahilindedir. Düzenli ve özenli bir depolama sistemi ile böyle bir sorun aşılsa bile size özel bir bölümün olması ve eşyalarınızın. bir arada tutulması oldukça büyük bir önem kazanmaktadır.

İstanbul depo şirketi beklentilerinde. öncelik depolama hizmeti dahilinde eşyaların bir arada olma prensibidir. Eşya sahibinin bilgisi dışında depolanan malzemenin yer değiştirmesi oldukça sıkıntılı durumların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Oda sistemli eşya depolama hizmetlerinin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Depolama hizmetinden faydalanan kişiye özel bir bölüm oluşturulur ve bu bölümde başka eşyaların depolanmasına müsaade edilmez.
 • Odanın açılabilmesi için sizin bulunmaz gereklidir ki eşyalarınızın kaybolması önlenmiş olur.
 • Depoda bulunan odanıza göre istediğiniz kadar eşyayı depolama şansına sahip olursunuz.
 • İstenildiği takdirde herhangi bir eşyaya erişebilir ve kullanım olanağına kavuşursunuz.
 • Eşyalarınızın kaybolma, karışma ihtimalleri ortadan kalkmış olur.
 • İhtiyacınıza uygun oda seçimi yaparak maliyetten kazanç sağlamış olursunuz.

Odalı sistemli eşya depolama alanları arayışlarında böyle bir sistemin kullanılır. olması depolama hizmetinden yararlanacak olan kişiye yukarıda sayılan faydaları getirmektedir. Depolanan malzemelerinize doğrudan erişim olanağı sunularak evinizin bir odası gibi kullanma imkânı doğmaktadır. İçiniz rahat güveniniz tam olarak sağlanmaktadır.

Güvenlikli Depo Sistemlerle Koruma

Depolama hizmetlerinde saklanan eşyaların zarar görmeden korunmasını sağlamak profesyonel bir iştir. Muhafazaya alınan malzemelerin korunması ve özenle saklanması eşyanın alındığı andan itibaren başlamaktadır. Kullanım dışı eşyaların evinizden depoya kadar olan güvenli nakliyat işleri tarafımızca sağlanmaktadır. Nakliye öncesi ambalajlama işlemleri zorunludur. Rahat depo şirketi olarak muhafazanın ilk olarak zarar vermemek olduğunun bilincindeyiz. Dış tehditlere karşı ilk olarak ambalajlama işlemi yapılarak ortamla bağlantılar kesilmektedir.

Özenle nakliye araçlarımıza yüklenen eşyalarınız tüm şartlara uyumlu depolarımızda bulunan odalarınıza özenle yerleştirilmektedir. Depoların belli özellikleri ile ön plana çıkmaları gerekmektedir. Özellikle muhafaza için belirli bir sıcaklığın sağlanması oldukça önemlidir. Isı farklılıklarında depolanan eşyaların zarar görmesi büyük olasıdır. Bu nedenle depolarımız belirli sıcaklıklarda tutulmaktadır. İkinci büyük tehlike ışıktır. Renk solmasına neden olan ışıktan arındırılmış bir şekilde eşyalarınız korunmaktadır. Üçüncü tehlike ise haşerelerin saldırılarıdır. Depolarımız bu konunun hassasiyeti içerisinde korunmakta ve tüm haşere giderici malzemeler eşyalarınıza zarar vermeyecek bir şekilde kullanılmaktadır. Depolarımızda güvenli ve profesyonel bir koruma sağlanmaktadır.

Odalı Sistemli Eşya Depolama Fiyatları

Rahat depo şirketi özelliğine haiz olarak güvenli depolama ve makul fiyat prensibiyle çalışılmaktadır. Muhafaza edilen eşyaların zarar görmemesi için tüm tedbirler alınmakta ve malzemeleriniz alındığı gibi teslim edilmektedir. Nakliye ve ambalajlama işlemleri tarafımızca sağlanmakta olup size sadece huzur ve güven bırakılmaktadır. Antlaşma sonrası hızlı ve profesyonel bir hizmet anlayışıyla, yüksek müşteri memnuniyeti için çalışılmaktadır.

Evinizin Oda SayısıOdalı Depolama FiyatlarıNakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 Ev Depolama350₺600₺
1+1 Ev Depolama500₺700₺
2+1 Ev Depolama600₺800₺
3+1 Ev Depolama750₺1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Oda sistemli eşya depolama hizmetlerinde ücretler nakliye mesafesine ve kiralanan odalara göre farklılık göstermektedir. Rahatınıza ve ihtiyacınıza göre tasarlanmış farklı boylarda odalarımız mevcuttur. Depolanacak olan eşya düzeninize göre uygun sayılabilecek oda boyutunu kullanarak makul depo ücretlerinden faydalanırsınız. Ücretler peşin ve aylık olarak ödenebilmekte, bütçenizi sarsmayacak seçenekler sunulmaktadır.

[button title=”WhatsApp’ta Fiyat Alın” link=”https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327101183″ target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]  [button title=”7/24 İletişim Hattı : 0532 710 11 83″ link=”tel:05327101183″ target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

Depolanacak Eşyalar nasıl paketlenir

Depolanacak Eşyalar Nasıl Paketlenir

Eşya depolama hizmetinin en önemli bölümü paketleme sistemidir.  Rahat Depo personeli eşyalarınızın zarar görmemesi için en uygun ve dayanıklı ambalaj malzemesi ile eşyalarınızın (kalın graftlı köpük, streç, köşebent vb. ) paketleme işlemini gerçekleştirir.

Eşyalarınızı paketleyerek günler veya haftalarca harcama ve bir şeyin kaybolması veya kırılması konusunda endişelenme! Uzman paketleyicilerimiz sizin için kolaylaştıracağından zaman ve enerjinizi daha önemli şeyler üzerinde harcamanıza izin verin.

Depolanacak Ev Eşyası Nasıl Paketlenir

Depolanacak eşyalar nasıl mı paketlenir İkinci yerinizde tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montesi ve dizaynı yapılır. En iyi eşya depolama hizmeti olmak için, kaliteli elemanlara, hijyenik ve korunaklı ambalajlama malzemelerine sahip olmak şarttır. Biz bu yola çıkarken, ev taşıma ve ofis taşıma sektöründe eksik konuları inceleyerek çıktık. İnsanların arzuladığı sorunsuz ve hijyenik taşımayı size sunabilmek için taşıma sektörüne giriş yaptık. Firmamız battaniye türü ambalajlama malzemeleri kullanmaz. Hijyen ve sorunsuz taşıma genel prensibimizdir.

Depoya Getirilen Eşyalar Nasıl Paketliyoruz ?

Ambalajlama hizmetleri sunarken kullanılan malzemenin, malzemeyi kullanış şeklinin ve paketleme yönteminin çok iyi ve güvenilir olması esastır. Bu neden dolayısı ile konusunda yıllardır uzmanlaşmış olan ambalajlama ustalarımız sayesinde bu konuda ki tüm bilinmeyenler ortadan kalkıyor.

 • Yataklar, Baza ve Yatak Başları
  Ev taşımalarınızda yatak odanızda bulunan yataklarınız demonte edilir. Yataklarınız hijyenik tek kullanımlık hijyenik streç ambalajlar ile sarılır. Yatak başı ve yanları pıt pıt ambalaj ile sarılır. İkinci evinizde yatak başı ve yanları monte edilerek yatağınız yerine yerleştirilir.
 • Gardolap, Komidin, Şifonyer
  ambalaj Gardolap içindeki ütülü kıyafetler portatif gardolabımız kırışmadan konur. Ütüsüz kıyafetler ise türüne göre koli ve poşetlere yerleştirilir. Boşalan gardolap uzman marangozlar tarafında demonte edilir ve ambalajlanır. Yeni yerinde monte ve dizayn edilir. Gardolabınızı dalında uzman marangozlar tarafından sökülür ve takılır.
 • Yemek Masası, Sandelyeler, Vitrin, Konsul, Yaşam Ünitesi
  Yemek masanız, vitrin ve yaşam üniteniz profesyonel ekibimiz tarafından sökülür. Korunaklı ambalajlama malzemeleriyle sarılır. İkinci yerde ise monte ve demonte edilir. Sandalyeleriniz boyutlarına göre tek tek veya ikili olarak sarılarak ambalajlanır.
 • Koltuk Takımları
  Koltuk takımlarınızın yanları sökülür ve küçülmesi sağlanır. Önce streç ambalaj ile hijyenik şekilde sarılır. Daha sonra üzerine yurt dışından ithal ambalajlama malzemeleriyle ikinci kat paketleme yapılır. İkinci yuvanızda koltuk takımlarınızın yanları takılarak istediğiniz yere bırakılır.
 • Fortmant, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı
  Portmanto, banyo dolabı ve mutfak dolabı önce demonte hale getirilir. Sonra hijyenik şekilde sarılması yapılır. İkinci adreste montesi yapılarak yerlerine bırakılması sağlanır.
 • Çalışma Masası ve Ofis Büro Dolapları
  Ev ve iş yerlerinizde bulunan çalışma masalarınız ve ofis dolaplarınız uzman ekibimiz tarafından demonte edilir. Düzenli ve kurallı şekilde sarılması sağlanır. İkinci evinizde veya iş yerinizde kurulumu ve dizaynı yapılır.
 • Telefonluk, Fiskos ve Sehpalar
  Taşıma esnasında iş yerinizde veya evinizde bulunan telefonluk, fiskos ve sehpalar sarılır. İkinci adrese sağlam ve çiziksiz şekilde taşınması sağlanır.
 • Müzik Çalar, Cd ve Evrak Dolapları
  Taşımalarda insanların hassasiyet gösterdiği en önemli konu müzik çalar, cd dolabı ve evrak dolaplarıdır. Biz bu konuda sizin manevi değeri olan tüm cd ve kasetleri hasar gelmeden ikinci evinize veya iş yerinize taşıyoruz.

Eşya depolama hizmeti sektöründe her adımınızı emin bir şekilde atmanız ve müşteri odaklı olmanız gerekir. Rahat Depo olarak bu felsefenin bilincindeyiz ve tüm depolama işlemlerimizde güven içerisinde en uygun ve bir o kadar da kaliteli hizmeti siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz.Eşya paketleme
Güvenilir depo hizmeti almak için sitemizin en üst kısmında yer alan telefon numaralarımızdan ya da depo Talep Formu seçeneklerimizden yararlanarak en kısa süre içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim Geçiniz

Kiralık eşya deposu

İstanbul Kiralık Eşya Deposu

Kiralık Eşya Deposu , İstanbul eşya depolama, öncelikle güvenilir eşya depolama hizmetleri sunan firmamız, sizler için tek doğru tercihtir. Eşya depolama’ da özel eşyalarınız için özel depo tutmak biraz daha pahalı olabilir. Sonuç olarak eşyalarınız için özel depo gerekebilir.

Bir odaya depo yapmanız, birçok sorunu beraberinde getirebilir. Güvenilir birinin evine eşyalarınızı götürmeniz de oldukça zor bir meseledir. Eşyalarınız için bir depo aramak, zor bir iştir. Bunun nedeni, güvenilir. Ancak güvenlik konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. İstanbul eşya depolama ile ilgili tüm merak etikleriniz gerek sayfamız da gerek olan ekspertiz arkadaşlarımız detaylı aktaracaklar.

İstanbul Kiralık Eşya Deposu

Kiralık eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kâğıt gibi ürünler kullanılarak yapılır. Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrübeli çalışanları tarafından ambalajlanır. Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır.

Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır. Depolama süresi içerisinde bütün olumsuz şartları engeller. Eşya depolama işleminde bir diğer önemli olan faktör ise eşya tespitidir. Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gönderir.

Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz. depolama süreniz, ambalaj malzemesi, sigorta ve ücretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama sözleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir.

Depolar ev eşyası depolaması için tasarlanmıştır ve alanların tümü depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Anadolu Yakası Kiralık Eşya Deposu

Ataşehir , Üsküdar , Kadıköy , Maltepe , Çekmeköy , Pendik , Ümraniye , Kartal , Şile , Beykoz 

Rahat depo şirketimiz Anadolu yakasındaki bütün ilçelere depolama hizmetleri sunmakta.

Avrupa Yakası Kiralık Eşya Deposu

Sarıyer , Şişli , Beşiktaş , Kağıthane , Bakırköy , Beylikdüzü , Esenyurt , Bahçeşehir , Halkalı , Fatih , Eyüp , Başakşehir

Rahat depo şirketimiz Avrupa yakasındaki bütün ilçelere depolama hizmetleri sunmakta.

7/24 Güvenlik Kamaralarla İzlenmekte

Depolarımızda yangın ve hırsızlık önleme sistemleri. son teknoloji ürünü envanter yönetimi sistemi ve 24 saat kapalı devre kamera gözetimi bulunur. Ayrıca, en güvenli, temiz ve organize ticari depolama tesislerini sağlamak. için PCO haşere kontrol hizmetleri ile sertifikalandırılmıştır.