fbpx

Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş Eşya Depolama müşterilerimizin eşyalarını depolama ihtiyaçları üzerine geliştirmiş olduğumuz. güvenli aynı zamanda. Profesyonel olarak saklanması amacıyla anahtarının sadece müşterimizde. olduğu yapılan tüm işlemlerin sigortalı olduğu bir hizmettir. Eşyalarınızın depolanması ihtiyaçlarına müşterilerimize özel çözümler üretmekteyiz.

[lwptoc min=”4″]

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama Çözümleri

Ben eşyanın başında olmayacağım eşyam güvende olur mu? Diye artık düşünmenize gerek yok. Güvenlik tedbirler tam alınmış, 24 saat kamera sistemi ile izlenen ve uzman depo bekçilerinin. bulunduğu profesyonel depo hizmetinden sizde yararlanın. Dünya standartları seviyesine eş değer kalitede depolama hizmeti sunabilmek için buradayız.

Çok yoğun stres altında yaşayan insanlarımıza en iyi kiralık eşya depolarında. aylık ve yıllık olarak güvenle eşya saklama imkanı sunuyoruz. Teknolojinin çok ilerlediği bu dönemde; eski yöntemler ile eşya depolamayı artık bir kenara bırakın. İstanbul’da en iyi depolama ve ev taşıma firması olarak modern çağa uygun tasarlanmış. yaklaşık 5000 metre kare üzeri kurulu depolarımızdan sigortalı olarak eşya depolama imkanı sunuyoruz.

  • Parça eşya depolama
  • Ofis ev eşyası depolama
  • Öğrenci eşyası depolama
  • Eşya deposu
  • Sanat eserleri depolama
  • Antika eşya depolama

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama İle Eşyalar Güvende

Ev eşyası depolama denildiği zaman akla ilk gelen eşyalarınızın ambalaj yardımı ile sarılmasıdır. Tozdan kirden su almayan uzun bir süre eşyalarınızın muhafaza edilmesidir. Ev eşyası depolama hizmetini. yapma amacımız müşterilerin beklentilerini karşılamak içindir. Sizin için değerli olan eşyalarınız en güzel şekilde saklanır.

Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız için de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Depolama hizmetleri sigortalı ve kaliteli şekilde verilmektedir. Uygun ve hesaplı fiyatlarla tüm sorunlarınızda beklentilerinizi karşılarız. Depolama sözleşmesi yapılmış bir eşya, depolarımızda dilediğiniz kadar durabilir.

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama Öncesi

Taşıma ambalajlaması ve depo ambalajlaması arasında çok büyük fark vardır. Çünkü depolara konulan eşyaların hasar alma değil de toz kir nem alma olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle ambalaj malzemeleri bu yönde seçilmeli ve en uygun şekilde uygulanmalıdır.

Eşyalarınız depolama hizmeti almadan önce her türlü doğa koşuluna hazırlıklı bir hale getirilmekte. ve hava almayacak şekilde paketlenmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi bizim için en önemli husus ve dikkat ettiğimiz en önemli konulardan birisidir. Eşyalarınız depolarımızda sorunsuz bir şekilde kalacağı konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Eşya Depolama Depolama Sözleşmesi

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından. güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında. mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Beşiktaş Ofis Depolama Hizmetleri

İstanbul ofis eşyası depolama firması olarak, son teknolojiyi içeren araçlarımız zengin ekipmanımız. işimizin gerektirdiği belgelerimiz ve mesleki konu da özel eğitimli deneyimli çalışanlarımızla. depolama piyasasında sizlerin memnuniyeti tek amacımız.

Ofis eşyası, tekstil, konfeksiyon, hazır giyim ve fuar eşyası gibi sanayi üretimi yapan müşterilerimizde. uzman taşımacılık hizmeti veriyoruz. Yapmanız gerekli olan yalnızca bizimle iletişime geçmek. Bizimle tanışın ve mutlu taşının.

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Beşiktaş Depolama ücretlerimizi mümkün olduğunca uygun yapmak için her geçen gün çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En iyi hizmeti en uygun fiyat ile sizlerle buluşturma amacımızı. Beşiktaş eşya depolama hizmeti ile de devam ettirmekteyiz.

Evinizin Oda Sayısı Beşiktaş Depolama Ücretleri Nakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 250₺ 600₺
1+1 350₺ 700₺
2+1 400₺ 800₺
3+1 550₺ 1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Kiralık ev fiyatları ile karşılaştırdığımız zaman %70’lere varan kâr oranları ile depolarımızda. eşya depolamak maddi olarak size büyük kazanç sağlamaktadır. Farklı eşya boyutlarına ve miktarına göre farklı boyutlarda eşya depolama seçeneklerimiz mevcuttur.

Fiyatlarımız en düşük 100 TL + KDV olarak belirlenmiştir. tabii ki de seçeceğiniz depo alanına veya depolama seçeneğine göre bu fiyatta artış olacaktır. Odalı depolama seçeneklerimizden birini seçmeniz durumunda. deponuza istediğiniz zaman eşya eklemesi ve çıkarması yapmanız mümkündür. Daha detaylı bilgi almak için Depolama Ücretleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ya da iletişim. bilgilerimizin herhangi biri ile bize sorularınızı sorabilir depolama hizmeti talep edebilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gönderir. Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz, depolama süreniz. ambalaj malzemesi, sigorta ve ücretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama sözleşmesi yapılır.

İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir. Depolar ev eşyası depolaması için tasarlanmıştır ve alanların tümü depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Depolama İşlemi’ de Paketleme Nasıl Yapılıyor ?

RahatDepo firması Eşyalarınız bizim firmamız çalışanları tarafında A’dan Z’ye paketleme işlemi yapılıyor.

Beşiktaş Bölgesinde Deponuz Var Mı ?

Depomuz İstanbul merkezinde Mecidiyeköy mahallesinde bulunan 11.000m2 depoyla İstanbul Avrupa Yakasının en büyük depo olmuştur.

Eşya Depolama İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Firmamız tarafından eşyalarınız hepsi depo malzemesiyle paketlemesi yapılıyor. ve depolama yapılıyor . istediğiniz tarihte randevu alıp eşyalarınız tekrar istediğiniz yere getirilir ve kurulumu yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!