Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Avcılar Eşya Depolama

Avcılar Eşya Depolama olarak depolama firmaları arasında lider firmalardan biri olan firmamız. Avcılar ilçemizde de hizmet vermektedir.
Diğer hizmet bölgelerimizde de olduğu şekli ile eşyalarınızı evinizden ya da ofisinizden alıp. depolara nakliyesini bizzat sahip olduğumuz araçlarımız ile yapmaktayız.

Eşyalarınızı son derece güvenli korunaklı depolarımızda sigortalı olarak depolamaktayız. Avcılar Depolama, emanet etmiş olduğunuz. eşyalarınızı adeta kendi malı gibi sahiplenip korumasına rağmen eşyalarınızı sigortalamayı ihmal etmez. Farklı bütçelere ve eşya boyutlarına hitap eden depolama seçeneklerimizden. birini seçerek ev veya ofis eşyalarınızı depolarımızda depolayabilirsiniz.

Avcılar Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama denildiği zaman akla ilk gelen eşyalarınızın ambalaj yardımı ile sarılmasıdır. Tozdan kirden su almayan uzun bir süre eşyalarınızın muhafaza edilmesidir. Rahat Depo Ev eşyası depolama hizmetini yapma amacımız müşterilerin beklentilerini karşılamak içindir. Sizin için değerli olan eşyalarınız en güzel şekilde saklanır.

Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız için de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Depolama hizmetleri sigortalı ve kaliteli şekilde verilmektedir. Uygun ve hesaplı fiyatlarla tüm sorunlarınızda beklentilerinizi karşılarız. Depolama sözleşmesi yapılmış bir eşya, depolarımızda dilediğiniz kadar durabilir.

Avcılar Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nasıldır?

Eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kâğıt gibi ürünler kullanılarak yapılır. Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrübeli çalışanları tarafından ambalajlanır. Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır. Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır.

Depolama süresi içerisinde bütün olumsuz şartları engeller. Eşya depolama işleminde bir diğer önemli olan faktör ise eşya tespitidir. Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gönderir. Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz, depolama süreniz, ambalaj malzemesi. sigorta ve ücretiniz hakkında sizi bilgilendirir.

Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama sözleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir. Depolar ev eşyası depolaması için tasarlanmıştır ve alanların tümü depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

  • Ofis Eşyası Depolama
  • Büro Eşyası Depolama
  • Parça Eşya Depolama
  • Sanat Eserleri Depolama
  • Arşiv Depolama

Avcılar Eşya Depolama Hizmetleri

Ev Eşyası Depolama Faydaları Nelerdir?

Rahat Depo Firması, Ev eşyası depolama avantajları oldukça fazladır. En önemlisi de zaman ve fiyatıdır. Bunun sebebi ev kira fiyatlarının düşük olmasıdır. Üstelik eşyalarınız güvenli bir yerde olup evlerden daha garantilidir. Yurtdışı görevlerinizde, tayinlerde ve evinizden ayrı kalma zorunda olduğunuz zamanlarda. firma eşyalarınıza en az sizin kadar değer vererek saklar.

Firmamızda yangın, su basma vb. sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Kira ödemekten ve zaman kaybından kar edersiniz. Stresten kurtulur kafanız rahat bir şekilde eşyalarınızı emin ellere teslim edebilirsiniz. En büyük fayda sağlayacağı olay ise, eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınması ve depolanmasıdır.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatları

Rahat Depo Firması, yıllardır eşya depolama hizmeti yapmamız. nedeni ile hem tecrübeli hem de kurumsal bir firmayız bundan dolayı birçok müşteriye hizmet vermekteyiz. Müşteri sayımız arttıkça depo sayımız artmakta ve depo alacağımız zaman daha büyük depolar satın almaktayız.

Evinizin Oda Sayısı Avcılar Depolama Ücretleri Nakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 250₺ 400₺
1+1 350₺ 700₺
2+1 400₺ 800₺
3+1 550₺ 1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Depolarımızın boyutu büyüdükçe hizmet verebildiğimiz. kişi sayısı da arttığından dolayı depolama ücretleri bu olayla ters orantılı olarak azalmakta. Avcılar Depolama olarak rekabetçi fiyat ve müşteriyi ön planda tutan hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Depo ücretlerini yukarıda bulunan Fiyatlandırma kısmının altındaki. Depolama Ücretleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Avcılar Eşya Depolama Soru-Cevap

Eşyalarım teslim almak istediğimde eşyalarım eksiksiz geri gelir mi ?
Tabiki hayır eşyalarınız araca yüklenmeden önce hazırlanan. sözleşmenin ek bölümüne kaç adet koli kaç adet poşet listesi sözleşmeye eklenir. bütün eşyalarınız üç aşamadan kaplanacağı için kaybolma yüzdesi sıfırdır.

Depolarınız Temiz Midir ?
Tabiki evet depolarımız %100 hijyenik,rutubetsiz,7/24 saat güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Depo Ücretini Nasıl Veriyoruz ?
Depo ücretini depolama süreci başlamadan. önce 3 yada 6 aylık depo ücretini peşin verip, 3 veya 6 aylık süre dolduktan sonra ödemeler aydan aya yapılacaktır.

Eşya Sigortası Mevcut Mu ?
Tabiki eşyalarınız depolarımıza konulduktan sonra sigortalı kapsamına girmektedir.

Depodaki Eşyalarım İçin Ekleme Veya Çıkarma Yapabilir miyim ?
Bunun için 2-3 iş günü öncesinde haber verip aradığınız takdirde mevcut eşyalarınıza ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Comment (1)

  1. Rahat Depo
    Kasım 14, 2020 Cevapla

    Avcılar bölgesinde ev eşyası depolama fiyatları için formu doldurunuz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir