Antika eşya depolama şirketi

Antika eşya depolama diğer eşya depolama hizmetlerine göre daha fazla özen gerektirmektedir. Bu işin ciddiyetinin farkında olan firmamız ve uzman personellerimiz eşyalarınız gelmeden. önce depoları titizlikle temizleyerek ve ilaçlamadan. geçirerek antika eşya depolarında bakteri oluşumunu önlemek için gerekli tedbirleri almaktadır.

Neden Rahat Depo Şirketini Tercih Etmelisiniz?

İnsanlar günümüzde eşyalarını çeşitli sebeplerden dolayı depolarda saklamak durumda kalabiliyor. Yurtdışı veya yurtiçi taşınmalar, tadilat işlemleri, yeni eşya satın alma sonucunda. açıkta eşyalarınızı depolarda saklamanız gerekebilir. Bunun içinde sizlere en iyi hizmeti vererek eşyalarınızı özenli depolama ve profesyonel hizmet sunarak. Rahat Depo Şirketi olarak yanınızdayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasında. hasar, kayıp gibi sorunlarla karşılaşmamanız için hızlı ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

Antika Eşya Depolama Alanlarımızı Neden Kullanmalısınız?

Eğer fazla eşyaya sahipseniz ve bu eşyaları saklayabileceğiniz bir yeriniz yoksa, Eski binaların yenilenmesi, kentsel dönüşüm gibi durumlarda eşyalarınızı güvenli bir yere bırakmanız gerekiyorsa,

Bir ilden farklı bir ile tayin gibi taşınma durumlarında. eşyalarınızı farklı şehirlerde depolamak için ekonomik ve uygun bir şirket arıyorsanız, Ev ve işyerleriniz de yapılacak olan tadilat ve boya gibi durumlarda. eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir depo arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca antika eşyalarınız da Rahat Depo Şirketi tarafından güvende olmaktadır.

Antika Eşya Depolamada Ne Önemlidir?

Geçmişten günümüze kadar gelmiş maddi ve manevi değerleri çok yüksek olan bütün eşyalar Antika olarak adlandırılır. Bu değerli eşyaların taşınması, saklanması konusunda taşınacak eşyaların büyüklüğü ve ağırlıkları farklılıklar gösterdiğinden. dolayı en uygun ve farklı nakliye fiyatları ortaya çıkmaktadır.

Antika eşya taşımasında gerekli izinlere sahip olan şirketimiz. özel dizayn edilmiş araçlarla bulunduğu konumdan. alınır depolarımıza güvenli bir şekilde getirilir. Eşyalarınıza uygun paketlemeler sayesinde antika eşyalarınız güven altında olacaktır.

Antika eşya depolama

Antika Eşya Depolamada Nelere Dikkat Ediyoruz?

Antik eşyalarınızın depo edileceği alanların gerekli hijyen şartlarına uygun olmasına. ve ürünlerin zarar görmemesi için gerekli ortamın hazır olmasına dikkat ediyoruz. Bunun için antika eşyalarınıza haşere, böcek gibi zararlı canlılara karşı korumak için gerekli önlemleri alıyoruz.

Ayrıca küf, nem ve rutubetli ortam olmaması için depolarımız için bütün önlemleri almaktayız. Depo alanımızın eşya ve cihazlarına zarar vermemesi için ortam ısısına ve hava akışlarının sağlanmasına dikkat ediyoruz. Antika eşyalarınızı yedi gün yirmi dört saat depolama alanımızda özel güvenlik ve kameralarla korumaktayız.

Antika Eşya Depolamada Fiyatlandırma nasıl yapılıyor?

Rahat Depo Şirketimiz de sizlerden aldığımız ve depolarımız da yüksek güvenlikli olarak sakladığımız eşyalarınıza sunulacak. hizmet bedellerinin hesaplanmasında. depolama sürelerine, eşyaların büyüklüğüne göre en uygun şekilde fiyatlandırılmaktadır. Şirketimiz tarafında uzman destek alabileceğiniz en güvenilir yerdir.

Antika Eşya Depolamada Nasıl Hizmet Sunuyoruz?

Eşyalarınıza uygun paketlemeler yapıyoruz. Paketlemelerde malzeme olarak yanmaya, yırtılmaya dayanıklı malzemeler kullanıyoruz. Depolama alanlarımızda periyodik olarak yaptığımız hijyen uygulamaları yapmaktayız.

Depomuz da havalandırma sistemimiz 7/ 24 saat çalışmaktadır. Eşyalara zarar verecek haşere ve böcekler için sürekli ve düzenli ilaçlamalar yapılmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız tarafından Antika eşyalarınızın kırılması ve darbe alarak zarar görmesi engellenmektedir.

Şirketimize depolama için talep de bulunduğunuz da isterseniz ekspertiz hizmetlerimizde. de yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı taşıma da en güvenilir ve sorunsuz depolama da olsa, oluşabilecek herhangi bir zarar durumunda. mağduriyetinizi gidermek için eşyalarınızı sizlerin adına sigortalıyoruz.

Antika Depolama Fiyatları

Antik eşya depolama fiyatları eşyaların büyüklüklerine göre değişmektedir.
Depolarımız:  1+0 ev eşyası depolama, 1+1 depolama alanı. 2+1 depolama alanı, 3+1 depolama alanı gibi kiralık depolama alanlarımız bulunmaktadır.

Eşyanızın hacimlerine uygun olan depolama alanlarını sizlere tahsis etmekteyiz.
S- Small Depo, M-Medium Depo, L-Large Depo, XL-xlarge Depo ve özel eşya depolama alanlarımız. ve küçük eşyalarınız için de koli depolama bulunmaktadır.

Her depolama alanı kişilere özel yani kişiseldir. Yani depolarımız kilitlidir ve müşterilere anahtar verilir. Bu depolama alanlarımıza sadece müşteriler giriş yapabilir.

Rahat Depo Şirketi olarak depolarımız 7/24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. ve güvenlik için de personellerimiz de bulunmaktadır.

Depolama alanlarında antika eşyaların kalma süresini müşteri kendisi belirler. 1 aylık, 6 aylık ve bir yıllık depolama süreleri bulunmaktadır. Rahat Depo Şirketi olarak antika eşyalarınız güvenli bir şekilde sorunsuz şekilde, istediğiniz sürede depolanır.

 Çağrı Merkezi : 444 43 05

WhatsApp Fiyat Alın : 0532 710 11 83

Rahat DepoAuthor posts

Avatar for Rahat Depo

Eşya depolama hizmeti, eşyaların belirli bir süre için saklanması koşulu ile depolama firmalarına bırakılması işlemidir. Bu hizmet, yer sıkıntısı yaşayan kişiler için, Rahat depo imkânı sunar.

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.